2733
2734
عنوان

می خوای بدونی چرا دهه هشتادی ها دارن ازدواج های خوبی می کنن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 58 پست

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه والا منم جز این دسته نیستم یادم نمیاد جز کرم ضد آفتاب بی رنگ و بالم لب بیرنگ چیزی استفاده کرده باشم وقتی هم سنای خودمو میبینم حالم بهم میخوره آیا شمام مثل منید؟

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃
2731
خاک به سرم تو متولد ۸۳ ای بعد فکر ازدواجی؟

این جور که مثلا می خوای نشون بدی زوده 

نه عزیزم نه زوده نه دیر 

من به فکر ازدواج نیستم ولی می بینم تو سنی که یه ادم باید اوج خواستگار داشتن باشه نداره 

بعدا که سنش بره بالاتر لطافت جوونی نداشته باشه خواستگار داره؟؟؟

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

واقعا خوشبخت ترن اما ن ب این دلایل  عزیزم 

بلکه ب این دلایل 

دخترای مستقل تری هستن و یاد گرفتن ک رو خواسته هاشون باشن و کوتاه نیان 

حتی اجازه ندادن پدراشون تو تصمیمات و نحوه ی زندگیشون چندان دخالتی بکنه چ برسه ب شوهر 

و اینکه چون مثل نسل ما خیلی چشم و گوش بسته نبودن و با جنس مخالف بیشتر ارتباط داشتن 

یهویی وابسته نشدن و همه چیشونو ببازن 

اما نسل ما نسلی بود ک خوشبختی و تو کوتاه اومدن میدید و چیزی بود ک  از مادرامون یاد گرفته بودیم فک میکردیم اگه کوتاه بیایم حساسیتا میخوابه و ...

غافل از مثال اینکه خشت اول و ک کج بزاری تا ثریا همینه 

یا اینکه پنج سال اول و هرطور رفتار کنی بقیه شم باید همونطور رفتار کنی 

پس دلیل خوشبختی این نسل اینه ک میدونن جنگ اول به از صلح اخره و پسرای این نسلم یاد گرفتن ک احترام بزارن ب شخصیت و استقلال یک انسان

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2740

سن بالا، دلیل براین نیس که ازدواج موفق داری، وسن پایینم دلیل نمیشه طلاق داره همشو، چه ربطی داره، همش به دونفربستگی داره به سازششون به اینکه بلدباشن ازپس یک زندگی بربیان یانه

شمامیتونید تضمین کنیدیکی ۳۰سالگی ازدواج کنه ۱۰۰درصد زندگی خوبی داره وطلاق نمیگیره

یا ینفرتوی ۱۸سالگی ازدواج کنه تومطمئنی زندگی بدی داره وطلاق میگیره؟! 

همه که مث هم نیسن، چراهمه شعارمیدیم

خیلی فقط حرفن بخدا

بنظرم اگه قصد درس خوندن نداشته باشه بهتره ازدواج کنه ادم نمیشه که به هدف باشه

اگه قصدش درس خوندن هست، درسش بخونه سرکار بره بعدازدواج کنه

قرارنیس همه مث هم باشن که

والا کسی که صبح تاشب جلو آینه وزیباییه لابد بیکاره صبح تاشب سرکاریم فرصت نمیکنیم اصلا دنبال دوزار پو ...

من خودمم همینم 

همش دغدغه ام شده کار و درس

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

راستش من ازدواج موفقی ندیدم تو دهه هشتادیا در عوض به نظرم دخترای بالای ۳۰ سال که استقلال دارن خیلی ازدواج های موفق تری دارن

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

دختر فامیل ما وقتی هجده سالش بود براش انقد خاستگارای خوبی میومد که نگووو

گف نمیخام عروس شم

الان بیست و هفت سالشه داره خودشه هی به یکی قالب میکنه چون پیر شده از اون طراوت دراومده رفته بوتاکس کرده همه جاشو که بلکه یه خواستگار بیاد براش ولی دیگ خبری نیس پس اگ فرصت هست و دختر و پسر به اون سن ازواقعیت و درک متقابل رسیدن اصلا بد نیس که ازدواج کننن دختر پونزده ساله الان برابره با یه دختر بیست و پنج ساله ی قدیم

و منی مه متولد ۷۱ هستم و فقط تو مراسم ارایش لایت میکنم 🤣🤣

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ناموسا چرا دوست دارید زود ازدواج کنید؟ 

اینجوری از شیطنت های جوونی هیچی نمیفهمید، دیگع به یه آدم تعهد داری برای هر کاری که انجام میدی باید نظرشو بپرسی . از عشق و حال دانشجویی چیزی متوجه نمی شید . سریع وارد زندگی و مسئولیت زندگی میشد . بیخیال بابا وقت برا ازدواج هست برید دو راتونو بزنید ، عشق و حالاتونو بکنید هر وقت دنبال آرامش بودید ازدواج کنید . آخه کی تو دهه ۲۰ سالگی دنبال آرامشه؟

دختر فامیل ما وقتی هجده سالش بود براش انقد خاستگارای خوبی میومد که نگووو گف نمیخام عروس شم الان بی ...

۲۷ ساله و پیر 😑😑😑یکم زیادی زود نیست برای کلمه پیر؟؟

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706