2737
2734
عنوان

اسکرین شات منو شوهرم+عکس😑😑😑

663 بازدید | 53 پست

من چادری بودم موقع ازدواج بعد بچه ها دیگه چادر نپوشیدم بعد سر موضوعی که مربوط به یکی از مانتو هام بود و کوتاه بود دعوا کزدیم وشوهرم گفت اگر بدون چادر بری بیزون طلاق وچندین روز تاکید کرد الان اشتی کردیم ولی سر حرفش هست ونمیزاره بدون چادر برم بیزون زن داداشم میگه یمدت بپوش تا ببینه بعد دوباره بردار من میگم با بدبختی راضیش کرده بودم به مانتو الان اگر چادر بزارم باید بزم سر خونه اول و به شوهرم گفتم من با چادر بیزون نمیزم اونم گف بیزون نرو بشین خونه حتی بهش گفتم عربی بگیر میگه فعلا پول ندارم همون ساده بپوش ....اسکرین میزارم از چتمون

بنظرتون یمدت چادری بشم یا نزم بیرون اون کوتاه بیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بنظرم وقتی به این سختی راضیش کردی چادر رو برداری نباید مانتو کوتاه میپوشیدی

الانم حق رو به همسرت میدم چون روز اول چادر داشتی و شمارو اونجوری انتخاب کرده

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

بهش بگو اگه من چادر سرم کنم شبیه شخصیت کتومن بشم بتمن شدن بلدی(اشاره به شنل سیاه بتمن ک شبیه چادره) 

...What the fu