2737
2739
عنوان

فامیل عوضی

184 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها..اعصابم از دست فامیل عوضیمون بهم ریخته..من با یکی از فامیلای نزدیکمون به اسم سارا درددل کردم از یکی از فامیلای دیگمون به اسم شعله که بیتربیت و حسود بودن غیبت کردم اونم بدشونو میگفت.گفتم منم بدم میاد ازشون و..نمیخوام ببینمشون..اینا تو شهرستان هستن تو ی شهرن..بعد اونوقت هفته پیش سارا زنگ زده که من فلانیو همون فامیل حسود و که اصلا هیچوقت تحویلشون نمی‌گرفت دعوت کردم ..شما هم بیاین..یعنی چقدر آدم بیشعور می‌تونه باشه ..که همچین کاری کنه.‌بعد خودشم میدونست که ما امکان رفتن به شهرستان نداریم دو سه روز قبلش زنگ زده..خدا لعنت کنه آدمای عوضی و..انگار فقط میخواست اعصاب خرد کنه..اصلا به من چه کدوم درپیتو تو دعوت کردی..به نظرتون چه برخوردی با اینجور فامیلا باید داشت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید همون لحظه میگفتی که فلانی خیلی ازت میترسم،میگفت چرا،درپاسخ:یه رو داشته باش.چه جوری میتونی کسی که انقدر پشتش حرف زدی و ازش بد گفتی رو دعوت کنی،این اسمش سیاست نیستا

خدایا شکرت....
2740
آدم با خواهر مادر خودش نمي تونه دردو دل كنه چه برسه به فاميل 😑😑😑😑😑

خودشو خیلی نزدیک نشون میداد..بهش گفتم اومدیم برای مراسم مادرت بود ولی فلانی خیلی قیافه گرفته بود و بی ادبی میکرد

باید همون لحظه میگفتی که فلانی خیلی ازت میترسم،میگفت چرا،درپاسخ:یه رو داشته باش.چه جوری میتونی کسی ک ...

میدونین چیه به مامانم زنگ زده بود اما در واقع تیکه به من انداخته بود

اوه انقدر اینجوری واسه من پیش اومده 

همسایمون (طاهره خانم مثلا) میومد در مورد اعظم خانم بد میگفت منم همراهیش میکردم الان همچین با هم جیک تو جیک شدن 

یکی دیگه جاریه خودشیرینم کلی پشت مادرشوهرم حرف میزنه و فحشش میده بعد خبر میرسه رفته کاراشو کرده براش کادو هم گرفته😐

اوه انقدر اینجوری واسه من پیش اومده  همسایمون (طاهره خانم مثلا) میومد در مورد اعظم خانم بد میگ ...

چقدر بدم‌میاد از اینجور جوای خاله زنکی..حالم بهم میخوره ..شما چه برخوردی نشون میدین؟ادمای روانی