2733
2739
یا امام حسین چطور روش شده بود😵‍💫😵‍💫داییت چیزی نگفت بهش

دیگه مجبوری شده بود بعد ها گفت

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)

مگه دکتر زنان زایمان اقا نداریم تهران؟

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب آدم از سر مجبوریش میره دیگه از بیکاریش که نیس 😅 ولی این هم دکتر زن هست برای سونوی واژینال یا ما ...

من تو بیمارستان که کورتاژ شدم بیمارستان دولتی بود گفتن باید همینجا سونو بشی تا مرخص کنیم رفتم دیدم مرد هست 🤣 بعد توضیح دادن که اقا فقط مانیتور رو میبینه و کلا خانم انجام میده دیگه رفتم یعنی مجبور بودم برم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

من ان تی دکتر سونو مرد بود انقد بدم بود هی لباسم پایین بود می‌کشیدم بالا می‌گفت خانم لباست بگیر پایین حق داشت چون من موذب بودم ولی چاره نبود که تازه شوهرم بود اونجا 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
2731
خب این سوالت چ ربطی داشت؟الان درباره دکتر پرسیدی نه یه مرد تو خیابون

عزیزم همین دکتر منظورمه مثلا از قبل نمیدونیم دکتره فقط میدونیم یه مرده تو خیابون یعنی غریبه است دکتر نیس باز رومون میشه ؟ این دوتا الان چه فرقی دارن باهم خب گناه نیس ؟! منظورم این بود

وای من این موضوع رو نمیتونم اصلا بپذیرم الیته من پیش خانومم خیلی کم میرم کلا خیلی آدم خجالتی هستم ولی پیش آقا که اصلا ،بعد وقتی خانوم وجود داره اشکال داره که آدم پیش آقا بره

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه
عزیزم همین دکتر منظورمه مثلا از قبل نمیدونیم دکتره فقط میدونیم یه مرده تو خیابون یعنی غریبه است دکتر ...

چرا خیلی فرق میکنه شما تو خیابون رفتنی شکمتو باز نمیکنی که یه مرد ببینه وقتی میری دکتر و مشکل پزشکی داری برای پیدا کردن مشکل میری از سرت لذت یا دلخوشی نیست که بنظر من هیچ مشکلی نداره و الکی فقط بزرگش کردید این موضوع رو اون شخص هم صرفا داره مشکل شمارو برسی میکنه نه چیز دیگه چرا باید گناه داشته باشه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738
برای سزارین خوبه ولی طبیعی بدترین کاره دکتر آقا زنان زایمان

سابقه سزارین داری.؟؟ اگر نداری من توضیح بدم که کاملا تو اتاق عمل از کمر به پایین لباس نداری و توی دید هست عزیزم فک نکن چون سزارین هست با شلوار میری درسته بعدا روت ملافه میکشن وری تا عمل شروع بشه کامل لختی

اینا فک میکنن میری باز میکنی جلو دکتر .دکترم همه جاتو میبینه😂ولی اون بدبخت چیزی نمیبینه

من حتی سونو واژینال خانم رفتنی هم نگاه نمیکرد چه برسه اقا اینا شغلشونه خب 

من کاری به زایمان طبیعی ندارم چون سابقشم ندارم ولی تو سزارین توی اتاق عمل چندین اقا تردد دارن و میرن ...

خب آخه این آقایون چیکار میکنن اونجا برای چی باید بیان آخه برای چشم چرونی بیچاره ما زن ها

چرا تا عمل شروع بشه کاملا لخت میمونن

سوند میزنن بتادین میزنن از کمر بی حسی میزنن و تو کل این مراحل لباسی که تن شماس هیچ فرقی با حالت لخت نداره 

2706