2733
2739
عنوان

دعای توسل .

104 بازدید | 22 پست

عزیزان می‌خوام دعا توسل بخونم و هدیه کنم ثوابش رو به شهید ابراهیم هادی.

اسم .و نیت بگید ❤️✨🤲

ان شاالله همگی حاجت روا بشیم 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

شفای پسرم فرزاد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اسمم (م)   اسمش (ح)   عاشقم شه 

و ببینمش دوباره

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای ازدواجم .مریم ..منم برای شما میخونم ❤🙏

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2740

فاطمه ام لطفا برام دعا کن امسال ی رشته خوب قبول بشم و داداشم سیگارو بزاره کنار و از فکر اون دختر بیاد بیرون ❤️ حاجت روا بشی ان شاءالله

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍

سارینا

تروخدا دعاکن امسال دانشگاه ورشته مورد علاقم قبول شم

انشاالله حاجت رواشی

برات آیته الکرسی می خونم❤❤❤❤

خداراچه دیدی                                                        شاید قرار است همان بشود که می خواهی!         
ب نیت این بخون شنبه که مامانم میره مدرسم مدیر مدرسه پیشنهاد پولو قبول کنه 

دعا میکنم خدا به راه راست هدایتت کنه مثل تمام بندگان خطا کارش دعا میکنم خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!