2737
2739
عنوان

چرا زندگی اینطوری مسخره است؟

93 بازدید | 13 پست

غم داری همش. افسرده ای دپی نوجوونی غم آینده و درس جوونی غم کارو ازدواج . ازدواج میکنی از ۱۰۰۰نفر یکی خوشبخته . احساس خوشبختی میکنی عزیزت آسمانی میشه ... واقعا چرا همش باید یه غم و دردو رنجی رو تحمل کنی که چی بشه که اعصابت بره جوونیت بره کلی گناه کنی اخرشم بری اون دنیا بگی آخیش راحت شدم بعد بگن بیا برو جهنم چون همش داشتی غم میخوردی تو دنیا مصداق خودکشیه ...

خدا تو قرآن خودش گفته همانا انسان را در رنج آفریدیم

بلند بگووو اللهم عجل لولیک الفرج و قلب امام زمان و شاد کن❤️‍🩹😍 عاشق امام حسین ام ؛ فداش بشم😍🫀  1403/1/۲   اگه شد چی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای کاش خداوند متعال به ما اجازه میداد انتخاب کنیم به دنیا بیایم یا نه. بخدا دیگه طاقت ندارم.

چرا طاقت نداری؟ میگن خدا حق انتخاب داده خودمون پذیرفتیم .... عهد الست ازمون گرفته چه میدونم یعنی من خودم پذیرفتم که عجب آدم اوسکولی بودم

عدم احساس رضایت ، زیاده خواهی ، شبکه های اجتماعی ، نداشتن عزت نفس ، اعتماد به نفس پایین ،چشم و هم چش ...

اینا بکنار من از زندگیم تا حدودی و بیشتر رضایت داشتم تازه اقناع نفس و اعتماد بنفسم زیاد کردم مدتی بی دغدغه بودم در آرامش مطلق تازدو بابام ۵۳ساله ایست قلبی کرد ... گفتم ای کاش همون آدن سابق بودم با کلی استرس اما بابام هنوز بود

2740
چرا طاقت نداری؟ میگن خدا حق انتخاب داده خودمون پذیرفتیم .... عهد الست ازمون گرفته چه میدونم یعنی من ...

عهد الست نشنیدم تا حالا؟

من هم خیلی احمق بودم اگه قبول کردم به دنیا بیام. اصلا نبودم یه تیکه سنگ کنار جاده بودم خیلی بهتر بود

عهد الست نشنیدم تا حالا؟ من هم خیلی احمق بودم اگه قبول کردم به دنیا بیام. اصلا نبودم یه تیکه سنگ کن ...

خب چرا ازمن بدتری ؟ بابای عزیزم پشتو پناهم همدمم فوت کرده .مامانم از خونه رفته تو دهات دور و میگه میخوام بمونم اونجا ... داداش کوچیکم ۱۵سالشه و برادر بزرگمو چند سال پیش یه بیوه که بچه داره گول زد بابام سر اون حرص خورد...

اینا بکنار من از زندگیم تا حدودی و بیشتر رضایت داشتم تازه اقناع نفس و اعتماد بنفسم زیاد کردم مدتی بی ...

روحشون شاد ،عزیزانمون به هر طریقی از پیشمون میرن چه بخوایم وچه نخوایم دست ما نیست ، تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که قدر عزیزانمون بدونیم و مهربون باشیم 

من هم متاسفانه پدر و برادرم رو از دست دادم. یه همسر دارم که من رو دوست نداره.

توهم دوسش نداشته باش از بابات عزیزتر که نیست... وقتی بابام فوت کرد مهر همسرم هم از دلم رفت چون با بابام بد بود ... ولی بابام دلسوزش بود ... خانوادشم ب بابام زیاد بی احترامی کردن ... الان فقط زندگیرو دارم ادامه میدم همین و منتظرم لحظه رفتنم برسه