2733
2739

چیکار میکنین که از دیگران تاثیر نگیرین...یا مسخره شدن....یا شبیه شون نشین....

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

امضاتو میخونم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم باید رضایت خدا برات تو همه چی اولویت داشته باشه باید بدونی نظرات دیگران قرار نیست زندگی دنیایی و آخرتی ت کمکی کنه 

باید بدونی آدم ها هیچ کدوم کامل نیستن اگر هر مدل باشی ی نفر هست که ایراد بگیره مسخره کنه 

و دستت بندازه 

ولی اگر بدونی کاری که می کنی رضایت خدا رو داره هرچند همه دنیا مسخره ت کنم نباید برات مهم باشه 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
عزیزم باید رضایت خدا برات تو همه چی اولویت داشته باشه باید بدونی نظرات دیگران قرار نیست زندگی دنیایی ...

مادرشوهرم دعوتم کرده شام.گفت زود بیاین‌.دلم راضی نیست.بس که می‌خندن بهم .به دخترم.

2740
مادرشوهرم دعوتم کرده شام.گفت زود بیاین‌.دلم راضی نیست.بس که می‌خندن بهم .به دخترم.

فداسرت می تونی نرو رفتی هم اصلا انگار نشنیدی منم با خانواده شوهرم اختلاف داریم سر این قضیه البته خواهرشوهر مادرشوهرش هیچی نمیگن نه ولی بچه هاشون زیاد چرت و پرت میگن اصلا انگار نشنیدم محلشون نمیدم

وقتی می دونم کارم درسته چرا باید برام مهم باشه یک روزی هم میرسه که خودشون میفکن اشتباه کردن و به خاطر همه مسخره کردن هاشون باید جواب بدن 

فکر کن توی مهمونی فقط من حجاب دارم یا فقط من روزه هستم ولی اجازه نمیدم بهمون توهین بشه

فداسرت می تونی نرو رفتی هم اصلا انگار نشنیدی منم با خانواده شوهرم اختلاف داریم سر این قضیه البته خوا ...

منم نشنیده میگیرم.

اگه از خدا فاصله بگیرم میمیرم.

وقتی می دونم کارم درسته چرا باید برام مهم باشه یک روزی هم میرسه که خودشون میفکن اشتباه کردن و به خاط ...

من همش سکوت میکنم.دهن به دهن نمیزارم که بدتر بشه.آروم تو خونه اشک میریزم خدام میبینه منو.