2733
2734
عنوان

کنکور

149 بازدید | 14 پست

بچه ها  از یه مشاور پرسیدم دعوت ب مصاحبه ها کی میاد گف خرداد در حالی ک خرداد هنو ترمیم تموم نشده 

گف ترمیم معدل فقط رو مصاحبه تاثیر داره این ینی تو قبول شدن و تراز اصلی کنکور ترمیم ما بی تاثیره؟ 

چرا اخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استان ما که خوزستانه سرگروه گفت تاثیر داره.. چون انتخاب رشته ها هم زمانه پسسسسس معدل و. جواب کنکور ...

الان چیشد؟ من نفهمیدم

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2738
استان ما که خوزستانه سرگروه گفت تاثیر داره.. چون انتخاب رشته ها هم زمانه پسسسسس معدل و. جواب کنکور ...

چرا موقع انتخاب رشته تاثیر داره برای دعوت مصاحبه تاثیر نداره تراز نهایی ها این ناعادلانس

بنظر منم مهم فقط و فقط کنکوره بعد بافی موارد  حتی ازمون اختصاصی فرهنگیانم همه روش تمرکز کردن س ...

جدی؟ 

پس چرا اصا ترمیم رو گذاشتن تاثیر معدل رو گذاشتن این نا عدالتیه از هر دو طرف پول میخورن بعد اخرش اینطوری 

ترمیم معدل تراز درستو میبره بالا رتبه کنکورتو تغییر میده ولی معدل کلت اصلا تغییری نمیکنه

همین ترمیم ترازش رو فرهنگیان تاثیری نداره 

ینی رو خود ازمون کتبی اصا تاثیر نداره و رو مصاحبه تاثیر داره و این عملا بی معنیه