2737
2734

از استرس تپش قلبم می‌ره بالا زیر دلم درد می‌کنه نمیدونم چرا دست خودم نیست وقتی با کسی هم ارتباط میگیرم اینطوری میشه(حرف میزنم)

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو که دلم خونه هیچکس هم باور نمیکنه که من اینطوریم میگم مظلوم نمایی می‌کنی 

توهم اینجوری هستی؟

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... 
2731

من حدودا ۲ سال پیش اینجوری شدم

واسه استرسم پروپرانولول ۱۰ میخوردم

واسه موهام یونی زینک میخوردم میتونی امپول بیوتینم بزنی اونم خیلی خوبه

و روغن رزماری خیلیییی کم داغ میکردم(درحدی که نسوزونتم) میزدم کف سرم و ماساژ میدادم و روغن نارگیلم میزدم ساقه موهام ۲ساعت بعدش هم میرفتم حمام

واسه من اینا در کنار هم جواب داد

بعدا کم کم پروپرانولول قطع کردم و به جاش مدیتیشن میکردم یا ورزش و از اینجور چیزا

من گاهی سرم گیج می‌ره میوفتم زمین حالم بده میشه + ریزش مو هم دارم 

این ک سرت گیج میره اصلا عادی نیست،دکتر رفتی ؟

2740
گفت استرسی هستی میرم تراپی

استرسی بودن خیلی بده واقعا منم همینم.

امیدوارم که زود خوب بشی