2737
2734
عنوان

من چرا اینجوری شدم؟

74 بازدید | 10 پست

تا مدتی قبل به گذشته فکر میکردم ک ازدواجم درست بود یا نه یا در مورد کارایی که کردم یا نکردم پشیمون شدم ، یا در مورد اینکه چرا تو گذشته تو دانشگاه در رابطه با پسرای دور اطرافم بی توجه بودم شاید کیس خوبی بودن شاید ازدواج خوبی میکردم ...اما  الان یدفعه به فکر آینده افتادم  ک اگه داداشم ازدواج کرد زنداداش دار شدم اونم زنداداش بدی بود چه کنم ؟ یا اصلا با اون میسازم؟ 

هی نشخوار منفی میکنم 😔😔😔 

چیکار کنم میترسم از آینده از همین حالا 

روزا برام زود میگذره اصلا نه تفریحی نه دوستی 

دلم میخواد خودمو بزنم بس ک فکرای بد منفی میاد تو ذهنم اینم بگم خیلی احساس تنهایی میکنم یکمی هم افسرده شدم 

لطفاً در خواست دوستی ندید مخصوصا شما اقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نه تورو خدا این احساسارو بذار کنار ... قبل فوت بابام من اوج خوشبختی منفی نگر شده بودم ... تا بابام فوت شد روزی هزار بار میگم خدایا غلط کردم تنهایی الانه که دارم اونموقع اوج خوشیم بود و نفهمیدم

2728
وای نه تورو خدا این احساسارو بذار کنار ... قبل فوت بابام من اوج خوشبختی منفی نگر شده بودم ... تا باب ...

روحش شاد عزیزم 

من دست خودم نیست 😔

با وارد کردن حسای خوب به خودمون به اینکه بقیه نظرشون درباره ما بد نیستم این افکار ما فکر می‌کنیم این ...

شما تا حالا اینجوری شدی 

2738
اره عزیزم چند وقته اینطوریم حسای منفی دارم فکر میکنم بقیه نظرشون درباره من بد و منفی و اینا ولی میدو ...

میدونی من نظر بقیه مهم نیست برام ک چی فکر میکنن ولی در مرود گذشته هی کالبد شکافی میکنم یعنی نبش قبر میکنم مقایسه میکنم اصلا همش تو گذشتم یا تو ایندم زمان حالو از دست میدم

دلم میخواد از مشکلات از این شخصیت فرار کنم برم انگار مسئولیت پذیر نیستم 

میدونی من نظر بقیه مهم نیست برام ک چی فکر میکنن ولی در مرود گذشته هی کالبد شکافی میکنم یعنی نبش قبر ...

همین بده گذشته تو گذشته باقی مونده امروز رو دریاب وگه تو گذشته چیزی رو از دست دادی دیگ افسوس فایده نداره گذشته فقط برای درس گرفتن از زمان حال آینده هم هیچکی ازش خبر نداره الانتشار رو بسازی تو آینده تاثیر مثبت میذاره