2737
2734

من یه خواهرشوهر مجرد دارم ۲۰ سالشه،مادرشوهرمم در قید حیاته،اونا روستا زندگی میکنن و من تهران من وقتی میرفتم خونه مادرشوهرم سه روز میموندم ،ظرفای ناهار،شام،استکان و پیش  دستی های مهمونو میشستم ،سفره رو پهن میکردم،ولی جارو برقی نمیکشیدم،مادر شوهرم یه وعده ناهار میذاشت،خواارشوهرمم یه وعده شام میذاشت و سفره رو میچید و جمع میکرد،این سری که رفتم اونجا،اگه یه وعده ظرف بشورم و سفره رو بچینم و جمع کنم و جارو برقی نکشم واکنششون چیه؟ایا رفتار قبلم بهتره؟

اینجا هر کسی نظر خودشو میده ولی بنظر من چون از راه دور میای و زیاد نمیبینیشون‌ کمکشون بکن ولی ن در اون حد ک تو کار کنی اونا هیچ کاری نکنن😐😂😂 

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرت خیلی کار میکردم قبلا؟

خب اونجوری ک تو نوشتی همه کارارو کردی اونا نشستن هیچ کاری نکردن خب این بده دیه توهم غرور داری 

مثلا وقتی تو داری ظرف میشوری خواهرشوهرت‌ خونه رو جارو بکشه تو مهمونی اخه

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
دوسندارم غذا درست کنم،پس روزی یه وعده ظرف بشورم اوکیه؟

اره بابا  حالایجوری سرجات نشین که معلوم بشه کارنمیکنیا براسفره انداختن کمک کن براجمع کردنم الکی تواشپزخونه بچرخ یا یه بهونه  مثلن کارشخصی براخودت جور کن انجام بده

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
خب اونجوری ک تو نوشتی همه کارارو کردی اونا نشستن هیچ کاری نکردن خب این بده دیه توهم غرور داری  ...

از این به بعد وقتی میرم اونجا روزی یه وعده ظرف بشورم و اشپزی نکنم و سفره رو پهن کنم و جمع کنم و جارو برقی نکشم چطوره؟خوبه ؟

2738

ببین میتونی دو وعده ام باکمک خواهرشوهر هم جمع کنی هم باهم بشورین  یکی کف مالی کنه یکی آب بکشه سفره ام بزار یامادرشوهره پاک کنه یامردا اینجوری بهترم هست وبقیه کارام خودشون انجام بدن حالا یه چایی ام گاهی دوست داشتی بیار

ببین میتونی دو وعده ام باکمک خواهرشوهر هم جمع کنی هم باهم بشورین  یکی کف مالی کنه یکی آب بکشه س ...

من چون تو اشپزی کمک نمیکنم،خواهرشوهرمم تو کف مالی کمک نمیکنه

از این به بعد وقتی میرم اونجا روزی یه وعده ظرف بشورم و اشپزی نکنم و سفره رو پهن کنم و جمع کنم و جارو ...

اجی من دقیق نمیدونم کارای اونجا رو فقط پیشنهاد میکنم همه ی کارارو خودت نکنی خواهر شوهر و مادر شوهرت بشینن نگا کنن 

به نظرت رفتار قبلم چطور بود؟

خوب بوده اما باهم انجام بدین دو وعده رو  جوری که بیشترشو سراخراوناانجام داده باشن عالیه وخستگیشم کمتره