2737
2734
عنوان

چیزی ندارم شوهرم بهم افتخار کنه

244 بازدید | 27 پست

یا بابتش دوسم داشته باشه..

مثلا اوایل ازدواج سر کار بود..طرح ..تموم شد..هر چقد ازم حمایت کرد..واسم کتاب و..خرید نتونستم قبول بشم.

الان منو برده گواهینامه ثبت نام کرده..ولی عملیشو امروز برای بار چهارم رد شدم و چون توی روستاییم و سخته رفت و آمد دیگه پرونده مو گرفت گفت نمیخواد دیگه امتحان بدی..

کلا یادم نمیاد هیچ نکته مثبتی داشته باشم..

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پرونده اتو ببر و از بقیه کمک بگیر برا رفت او اومد . 

من بار ششم قبول شدم. ۲۰ساله دارمش 

اگه بار ۱۶هم رد میشدم بازم میرفتم 

۱۶بار برا یه عمر گواهینامه میگرفتم .... 

.  خودتو دست کم نگیر .... تسلیم حرف هیچ کس حتی شوهرت نشو ...‌‌ 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

خودت نباید بیخیال بشی ن اون هلت بده...رانندگی رو ب سرانجام برسون حداقل کارتش دستت باشه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2740
خب برو تمرین کن تا قبول بشی، یه مربی میگرفتی میرفتی چند جلسه تمرین میکردی قبل امتحان

من همه چیو بلدم

چند جلسه خصوصی گرفتم مربی ها فقط تعریف میکنن میگن عجب هوش و استعدادی

اما من پیش افسر میشینم همه چی یادم میره..

اصلا اینقد استرس دارم که ..

و هیچوقت نمیتونم قبول بشم چون مدلم اینجوریه

اگه افسر بهم بگه تو چقد خوبی بلدم و قبول میشم

ولی اینجوری که تیزبینانه فقط نقطه ضعفمو میبینن نمیتونم

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
خب با این رفتارش تو هم دیگه نباید بهش افتخار کنی من دفعه ۶ م قبول شدم رانندگی رو

خیلی عصبیه

من شب امتحان با شوهرم رفتم تمرین،بهم گفت تو حالا حالاها قبول نمیشی.اتفاقا فرداش قبول شدم.دفعه سوم!!

حتی دختر خواهرش که دفعه نهم قبول شد،بیشتر تعریف میکرد که اون خیلی خوب رانندگی میکنه.

میخوام بهت بگم آقایون همینن،کلا میخوان اعتماد به نفستو بگیرن

مگه حتما باید کار خاصی کنی ک افتخار کنن بهت🫤

دوسش داری 

صدتو تو رابطه براش میزاری

کنارشی

دیگه چی میخاد🫤

تا وقتی ک اینجوری فکر کنی بعله شما لایق اینکه کسی افتخار کنه بهت نیستی

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
بیخیال همینکه رانندگی یه چیزایی یاد گرفتی خودش خوبه الان بخاطر این موضوع خودتو سرزنش نکن گل جان

اره من که صفر بودم قبلش

الان یاد گرفتم

ولی چه فایده شوهرم حتی یه دیقه نمیزاره بشینم پشت ماشینش