2733
2739
عنوان

روتین پوستی برای دختر ۱۹ساله

172 بازدید | 26 پست

میخوام یه روتین داشته باشم تا حالا نداشتم از ضد آفتاب رنگی استفاده میکنم یه ساله که پوستم پر جوش های زیر پوستیه دور چشمم حس میکنم داره چروک میشه یه روتین ساده و کم هزینه برام پیشنهاد بدین 🥲♥️نوع پوستمم معمولیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسنیم 

منم جای جوش و بعضی جاها جوش دارم دور چشمم کبوده 

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2738

ضدآفتاب رنگی رو بنداز دور فقط بی رنگ ماراکاشم درمالیفت ایزدیان اون و لایو درماهمشون اکی آن اون از همه بهتره بعدش ایزدیان بعدش بایودرما دیگه خیلی ارزون خواستی درمالیفتم عالیه مرطوب کننده و آبرسان میتونی جدا جدا نمیتونی باهم قاطی مارکشم کلینیک براپولداراس معمولی میخوای سیمپل درماتیپیک سیاه می‌کنه اما مرطوب کننده خوبیه ارزونه  پوستت خشکه فوم شست و شو چربه ژل شست و شو مارکشون سیمپل درمالیفتم داشتم اوکیع هیدرودرمم خریدی اوکیع اگه منطقتون خاکیه تونرم بزن لافارر نخری سیاه می‌کنه بیواکواکلا نخر