2733
2734

خیلی استرسیم من سر مهمون ک همه جا مرتب باشه شب قبل همه غذا ها جز برنجم باید اماده باشه خونه تمیز باشه 

خیلی حساسم😭😭خیلی بده این قضیه امروز بهم خیلی داره فشار وارد میشه حس میکنم اگه کاری بمونه برای فردا شاید نرسم نتونم 

خیلی دارم سخت میگیرم چطوری استرسمو کم کنم؟

خدایا دستمو بگیر….🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بیخیال

مهمون دعوت نکن استرس خوب نیست

من جمعه می‌خوام برا شوهرم تولد بگیرم تنها استرسم اینه که بادکنک و شرشره هارو کجا گذاشتم یادم نیست

من شب قبل الویه میزارم و مواد جوجه آماده میکنم

روز بعد جوجه میزارم

برنج و شب قبل خیس میکنم و روز بعد میدم مادرشوهر درست کنه

کیک هم از صبح زود پا میشم درست میکنم

فقط این کارا باید مخفیانه دور از چشم شوهر انجام بدم 

2731

منم اینجور بودم ،بعدم بچه اومد سختتر شد

الان دو ساله شوهرم میگه هروقت خواستی کسیو مهمون کنی یا میگی یه چیزیشو از بیرون بخرم،مثلا فقط برنج بزاری کباب از بیرون

یا کلا رستوران میبریم مهمون 

مادرشوهرم اینارو الان دو سری هست رستوران دعوت میکنم 

دوستم و شوهرش رو هم همینطور

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد

واای منم خیلی استرس میگیرم همش فکر میکنم ب کارام نمیرسم دستم کنده عصبی میشم 

اینقد این قضیه برام زجر آوره 

که شبا کابوس میبینم مهمون دارم هنوز هیچی درست نکردم 

2740
منم اینجور بودم ،بعدم بچه اومد سختتر شد الان دو ساله شوهرم میگه هروقت خواستی کسیو مهمون کنی یا میگی ...

شوهر منم گفت رستوران ببریم خودم گفتم نه فضای خونه بهتره😭😭😭😭لعنت ب من ک قبول نکردم رستورانو

خدایا دستمو بگیر….🖤

مگه امتحانه😶🤕سر مهمونم استرس دارین

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
فردا  ۷ نفرن  فسنجون و سمبوسه و ژلع و دسرمم درست کردم سالادمم سزار

من همیشه ۹ نفر مهمون دارم عادت کردم

خب فسنجون رو امروز بزار 

خورشت ها وقتی بمونن خوش مزه تر میشن

برنج رو هم من شب قبل میزارم بعضی وقتا

بعد که دم کشید درشو باز میکنم و زیر و رو میکنم تا از هم وا بدن ته دیگ هم نون بزار

روز بعد گرمش میکنم خرابم نمیشه وقتی خواستی گرم کنی یکم آب بریز ته قابلمه

تمیزکاری هم از الان شروع کن

آب برنج رو بزار تا موقع جارو بزن و گردگیری کن

بعد که برنج دم گذاشتی برو تو کار خورشت