2733
2734

سلام من یه مدته با شوهرم ب مشکل خوردیم خونه بابامم ولی خیییلی دوسش دارم اصلا نمیتونم به طلاق فکر کنم میدونم اگرم برگردم ممکنه شرایطم بدتر شه ولی دلم ب طلاق گرفتن رضا نیست حالم خیلی بده نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طلاق اخرین راهه ک دیگه دوسش نداشته باشی 

نظرت شوهرت چیه ؟اونم دوستت داره؟و یا اسم طلاقو میاره؟

بشینید با هم سنگاتونو وا بکنید بدون دخالت خانواده ها و هیچ کس 

گاهی اوقات اگر زن و شوهر فقط خودشون دوتا باشن و کسی بینشون نباشه اصلا دعوا هم نمیکنن

حالا قهرت واسه چی بود؟

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
2738

وقتی ی خانوم میره قهر خونه پدرش عملا پای دخالتو تو زندگیش باز میکنه بابا بجای خونه پدر قهر کنید برید اون یکی اتاق نزارید کسی از اختلافاتتون خبردار نشه 

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
طلاق اخرین راهه ک دیگه دوسش نداشته باشی  نظرت شوهرت چیه ؟اونم دوستت داره؟و یا اسم طلاقو میاره؟ ...

منم حرفت و قبول دارم ولی الان ۶ ماهه اصلا خبری ازش ندارم پیام بهش دادم جوابم و نداد 

داییم و دیده بود گفته بود میخوام طلاقش بدم داییم گفته برد از ته دل میگی؟ سکوت کرده

خیلی دوست دارم باهاش حرف بزنم ولی چون پیام دادم جواب نداد دیگه پیامش ندادم 

نمیدونم اگر پیامش بدم بازم جواب میده یا نه

البته یکی دونفر گفتن منتظره بری محل کارش...

وقتی ی خانوم میره قهر خونه پدرش عملا پای دخالتو تو زندگیش باز میکنه بابا بجای خونه پدر قهر کنید برید ...

بخدا من نمیخواستم بیام قهر خودش گفت نمیخوامت برو ولی بعدش ب داییم گفته بود عصبی بودم یه چی گفتم

منم حرفت و قبول دارم ولی الان ۶ ماهه اصلا خبری ازش ندارم پیام بهش دادم جوابم و نداد  داییم و د ...

نه پیام بده نه محل کارش برو. اگه دوستت داشت به همون پیام جواب میداد. سرش جایی گرم نیست؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!