2737
2734
عنوان

مادرشوهرم خیلی‌.

221 بازدید | 15 پست

با حالت ناز و ترحم با پسراش رفتار میکنه ..رفتاری که در شأن یک مادر نیست ..مثلا وقتی تنهام خونشون سر حال و سریع و شاده اما همین که شوهرم و بقیه پسراش میان کلا لحن یک زن مظلوم و محروم و فداکارانه..اون روز خونشون بودیم هی به بهانه های مختلف میگفت اتاق گرمه واسه پسرم..دلش می‌خواست پسرش بره تو سالن پیش اون بخوابه ..حالا خوبه شوهرم داره ..و رفتارای چندش اینچنینی ‌.من خودم مادر هستم پسر ۶ ماهم رو تو یه اتاق دیگه جدا میخوابونم بعد این دلش میخواد بغل پسر ۳۰ سالش بخوابه ‌.خیلی حس منفی به احساساتش دارم..آخه هم خودم مادرم و هم مادر خودمو میبینم فقط این اینجوریه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون مثل شما نیست احساساتش چندشه؟من اتفاقا ازاین مادرا ورفتاراشون خوشم میاد ،به مادرشم حسودی میکنین جل الخالق

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
2728

بچشو دوست داره توام چشم نداری ببینی

شوهر میکنید فک میکنید اون آدمو زدید به اسمتون

بدبختای عقده ای

تو خانواده بهتون محبت نمیشه تا یکی تحویلتون میگیره فک میکنید خبریه

بچشه دیگه

دوست داره یه روزم بغلش کنه بخوابه

برادر ۲۶ ساله ی من گاهی وقتا پیش مادرم میخوابه 

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26
چون مثل شما نیست احساساتش چندشه؟من اتفاقا ازاین مادرا ورفتاراشون خوشم میاد ،به مادرشم حسودی میکنین ج ...

نه مطمئنم نتونستم منظورمو درست ابراز کنم ..طرز رفتار با پسر و شوهر باید فرق داشته باشه نه؟؟

کلا مامانا ی حس دلسوزی شدیدی به پسراشون دارن و زیاد هم هست این حس و ادمو عصبی میکنه انگار که همسرا میخوان پسرشون رو بخورن😐 

واسه همینه میگن خانوما واسه شوهرتون مامان نباشید همسر باشید منظورشون شبیه به مادر شوهراست ک زیادی لی لی به لالای پسرشون میزارن 🫤

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
2740

فک کنم مثه زن داداش منی مامانه توجه کنه حسودی می‌کنی توجه نکنه ابروشو می‌بری میگی پسرشو دوس نداره😐 

دلیل نداره همه روحیاتو اخلاقیاتشون مثه شما باشه بعضیا دوس دارن احساساتشونو بروز بدن

بچشو دوست داره توام چشم نداری ببینی شوهر میکنید فک میکنید اون آدمو زدید به اسمتون بدبختای عقده ای ...

یه مادر اگه محبت داره چرا باید ۵ تا خونه بده اجاره و حقوق نیرو دریایی ۱۲۰ میلیونی شوهرشو بگیره و پسرش اجاره نشین باشه و زیر باز قسط داغون بشه؟چرا زورش میومد پسرش عروسی بگیره؟؟ اتفاقا شوهرم اصلا از خانوادش راضی نیست من چون یه مادرم هر هفته به زور راضیش میکنم میریم...من میگم دلسوزی باید تو عمل مشخص باشه نه ناز کردنی که من فقط واسه شوهرم انجام میدم

نه مطمئنم نتونستم منظورمو درست ابراز کنم ..طرز رفتار با پسر و شوهر باید فرق داشته باشه نه؟؟

عزیزم روانشناسی میگفت اینجور مادرا خودشون یک کمبودهایی از طرف همسرشون دارن محبت منظورمه بخاطر همین با پسراشون میخوان جبران کنن

منم چون خیلی بدتر از ایناشو داشتم اهمیت نمیدم زیاد به این رفتارها ولی بجاش یاد گرفتم که برای پسرم مادر باشم همیشه و حرکتی نکنم که عروسم حس بد بگیره بهم یا فکر بد کنه، هرچیزی اندازش خوبه حتی محبت شما هم به دل نگیر بچه اشه تا حدی عادی هست

درخواست دوستی ندین 
بچشو دوست داره توام چشم نداری ببینی شوهر میکنید فک میکنید اون آدمو زدید به اسمتون بدبختای عقده ای ...

برادر ۲۶ سالت در اینده نمیتونه همسر مناسبی باشه اگه در این حد وابستس..

عزیزم روانشناسی میگفت اینجور مادرا خودشون یک کمبودهایی از طرف همسرشون دارن محبت منظورمه بخاطر همین ب ...

همه فکر میکنن عروس حسوده در صورتی که مادرشوهرم دلش نمیخواد سر به تنم باشه و اگه پول ازش بریزه و ما گشنه باشیم از لج من حاضره پولاشو بندازه دور ولی من سختی بکشم ...چندین ساله خوار شدم تو این زندگی ..همسرمم همش میگه دارم از زنها و این حسادت هاشون متنفر میشم

همه فکر میکنن عروس حسوده در صورتی که مادرشوهرم دلش نمیخواد سر به تنم باشه و اگه پول ازش بریزه و ما گ ...

بله تا کسی تجربه نکنه متوجه نمیشه و قضاوت میکنه،فقط میتونم بگم اهمیت ندین چون اون مرد بیچاره هم اذیت میشه کاری نمیتونه بکنه مادرش و دلش نمیاد چیزی بگه ،شما حساسیتتو کم کن ببین چقدر به نفع خودته آرامش خودت مهم باشه

درخواست دوستی ندین