2737
2734
عنوان

دو دسته خانواده

53 بازدید | 4 پست

نه به اوناکه برای کوچکترین چیزی میرن دکتریا بچه هاشونو میبیرن حتی برای یک خراش که میگ عفونت نکنه و فلان 

حالا ما:  من دلدرد شدید و تهوع مامانم میگه حتما معدت قات زده فلان شده، یه داروخونه تو یخچال داریم اینم عین دکترا دارو تجویز میکنه😂 تا نبینه که از پا افتادیم دکتر نمیبره 

شما از کدوم دسته اید همسالان من؟ 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

18 سالمه 

خواهرم و با یه سردرد 2 نفری میبرن دکتر 

من و بمیرم محل نمیدن 

امسالم اینجوری شدن پارسال شاید من یه 10 باری دکتر رفتم چون از اول پاییز تا آخر بهارمریض بودم هی ولی بازم به پای خواهرم نمیرسن کلا انگار دختر زنیم که اومده وسط عشق مامان بابام...! 

آرامش 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

18 سالمه  خواهرم و با یه سردرد 2 نفری میبرن دکتر  من و بمیرم محل نمیدن  امسالم این ...

💔 سعی کن رو پای خودت وایستی و توانایی دکتر رفتن و انجام کار های دیگ رو داشته باشی 

من که الان دارم تلاش میکنم درامد داشته باشم

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2731
💔 سعی کن رو پای خودت وایستی و توانایی دکتر رفتن و انجام کار های دیگ رو داشته باشی  من که الان ...

اتفاقا منم دنبال اینم تابستون برم دنبال یه کاری دوس دارم واسه خودم خرج کنم بخدا خسته شدم انقد منت میذارن سر یه لباس بعد واسه اینکه اون غصه نخوره خوابگاه 2 برابرش و میفرستن واسش جدا اونجا خرید کنه اینورم اومد باز واسش میخرن 

آرامش 🌱