2733
2734
عنوان

فرق گزاشتن بین بچه هام😔

269 بازدید | 17 پست

همسرم دخترمو بیشتر از پسرم دوست داره بیشتر محبت میکنه پسرم ناراحت میشه دخترم هنوز یکسالشم نشده چیزی سرش نمیشه آخه😔از همون اولم این بشر از پسر داشتن خوشش نمیومد

کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسر منم همینه اینقدر دعواش کردم که الان پسرمو تحویل میگیره🤦🤦🤦

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

چرا برای همچین ادمی بچه میاری؟ چطور میتونه؟ من تار موی پسرمو با دنیا عوض نمیکنم.بچه چه یدونه چه دوتا باشه نباید فرق بینشون گذاشت.ابن مرد لیاقت نداره

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2740
توجه با محبت فرق داره

میدونی احساس میکنم رقیب خودشون میدونن حالا برا من شوهرم زیاد بروز نمیده از الان ببینی میگی هر دو رو عاشقشونه ولی گاهی میبینم دیگه توجه اش به دخترم یکم زیاد تره

https://like.timefriend.net/17104097063508730

شوهرمنم همینطور هرچی هم بهش میگم آخررررش قشنگ مشخصه دختراشو بیشتر دوست داره

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

منم شوهرم دخترامو بیشتر دوس داره از وقتی هم این پسر بچه دنیا اومده هی میگه آخ دخترام مظلوم شدن کمتر حواسم بهشون بوده

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
توجه با محبت فرق داره

من خودم دو تا بچه دارم ، توجه و محبت بیشتری میطلبن کوچیک تر ها 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی