2733
2739

بچه ها رفتیم جلسه اول مشاوره.  شوهرم داد زد گفت من نمیخوامت . با عصبانیت.  بعد رفت بیرون . منم با دکتر صحبت کردم. بعد من پیاده رفتم . همسرم با مامانش رفته بودن تو . بعد دکتر مادرشوهرم دعوا کرده بود. به شوهرمم گفته بود تو زن داری بلد نیستی . بعد من دو ساله خونه ای بابام هستم . بعد شوهرم بعد از مشاوره انگار متحول شده . رفت ی عالمه خوراکی خرید . برام پول زد .گفت امروز بموننن . هزا. بار گفت مجبور شدم . ولی الان گفتم با خودم چرا موندم 

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

خب رفتی مشاوره که حل شه دیگه حالا میخواد حل شه ناز میکنی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه شغل شوهرت جوری هست که میشه انتقالی بگیره دور بشین از خانوادش. یا یه مدت کوتاه شده تنها باشید برید سفر، حتی شده یه جای نزدیک شهر خودتونه برید یکم تنها باشید 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
خب رفتی مشاوره که حل شه دیگه حالا میخواد حل شه ناز میکنی 

اخه نمیدونی چطور قهوایم کرد .خورد شدم . سه شب رفتم سمتش پسم زد .الان یهو اینجوری شد دلم شکسته

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
2740
اخه نمیدونی چطور قهوایم کرد .خورد شدم . سه شب رفتم سمتش پسم زد .الان یهو اینجوری شد دلم شکسته

دلت نشکنه ، زندگی مال آدم های قویه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فعلا صبر کن ببین  تحولش عظیمه یا نه

اره گفتم جلسه بعدی خودت برو صحبت کن

دلت نشکنه ، زندگی مال آدم های قویه

درسته 🥰😘

اگه بچه ندارین الکی احساساتتو برای ی مرد دم دمی مزاج خرج نکن  مردها هیچ وقت نمیتونن حس ما زن ه ...

بچه ندارم . ولی موقعیت شوهرم خوبه . بعداینکه دوسش دارم متاسفانه 

بهش می گفتی غلط کردی ،مگه دست خودته منو نخوای ،باید بخوای،از خداتم باشه.

نتونستم حرف بزنم . گریه ام گرفت