2737
2734

دختره عوضی میاد پشت سر هرکسی که میدونه با من حرف میزنه 

رابطه من با کسی که ازش خوشم میومد به خاطر حرف بردن ها و چرت و پرت های این زنیکه بهم خورد 

میشنه جلوی من از کسایی که من متنفرم تعریف میکنه درحالی که خودش میدونه من از همه شون بهترم 

بعد آشغال با یکی دیگه میره سینما ، دستور انجام دادن کارهاش رو به من میده 😐

مگه من نوکر دمه خونشم 🫤

وای دلم می‌خواد آتیش بگیره ،هرچند الان هم داره میسوزه که اینجوری میکنه ولی یه سوزش جانانه می‌خوام ببینم 😏

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

رابطه رو قطع کن بهش بی محلی کن بره گمشه تا مثل من ضربه نخوری 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوضی 

هرچی زور میزنه هیچی نمیشه مگه تقصیر منه 

از فشار اینکه من همه جوره ازش بهترم داره جزغاله میشه 

نمیتونم ولش کنم چون دوس دارم در رابطه باهاش بمونم یه چیزی بگید انجام بدم بسوزونتش ولی رابطه مون بهم نخوره 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2731
2740
هم دوست داری باهاش در ارتباط باشی هم اینجوری باهات رفتار می‌کنه ؟  پس حق نداری گله کنی که بد ر ...

رابطه ای که من بیچاره شدم تا طرفم رو فراموش کنم به خاطر این خانم بهم خورد بعد ول کنم برم 

پس حق من چی ؟! حداقل یه فایده ای برای من داشته باشه 

هنوز که هنوز بعد یکسال از اون پسره حرف میزنه 

هرچی بهش میگم دیگه درموردش صحبت نکن من فراموشش کردم اصلا نمیفهمه انگار  

درمورد اون پسره ، رفیق های دختره پسره فقط میشینه جلوی من حرف میزنه 

کل دیشب رو داشتم کابوس اون دورانم رو میدیدم به خاطر حرفاش 

عوضی  هرچی زور میزنه هیچی نمیشه مگه تقصیر منه  از فشار اینکه من همه جوره ازش بهترم داره ...

وااا این دیگه چه رفاقتیه نمیخوای رابطتون تموم بشه ولی کاری کنی بسوزه منتها اون داره کاری میکنه تو آتیش گرفتی بعید میدونم حریفش بشی 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
وااا این دیگه چه رفاقتیه نمیخوای رابطتون تموم بشه ولی کاری کنی بسوزه منتها اون داره کاری میکنه تو آت ...

اون از اینکه من حتی راه میرم بقیه بهم نگاه میکنن داره منفجر میشه 

برای همین این کارا رو میکنه بعد من حریفش نمیشم 😏

این با نفس کشیدن منم مشکل داره 

اون از اینکه من حتی راه میرم بقیه بهم نگاه میکنن داره منفجر میشه  برای همین این کارا رو میکنه ...

میشه پس بگی دلیل اینکه رابطه تو باهاش کات نمیکنی چییه؟؟؟؟

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
میشه پس بگی دلیل اینکه رابطه تو باهاش کات نمیکنی چییه؟؟؟؟

چون می‌خوام نفس کشیدن منو ببینه زجر بکشه 

چون میدونم این اذیتش میکنه داره همه زورش رو میزنه که منو بد جلوه بده بگه من رفتم ولی من نمیرم تا این از راه رفتن من هم منفجر بشه 😏