2737
2739
عنوان

بیاید بعد از ۶سال حامله شدم طبیعی...

258 بازدید | 29 پست

۶ساله میرم دکتر پارسال موقع انتقالم پدرم فوت شد همه تخمکهام به هدر رفت عشقم امیدم آرزوهام تنها دلیل آرامشم بابامو از دست دادم هیچ انگیزه ای برا ادامه زندگیم نموند .... هروز گریه زاری ... غمش تمومی نداره برام ...

کاش میشد پارسال تایپیک میزدم که باردارم . کاش اونی که میومد بیمارستان دنبالم بابام بود ... اما دریغ و افسوس ... ای کاشهایی که با خون جگرمون بازی میکنن... 

حالا نه این تایپیک بوقوع پیوسته، نه پدری دارم که بخوام با این خبر خوشحالش کنم ... همه ی جهانم درد میکنه ... آیا حضور بچه میتونه جای بابامو پر کنه؟! ولی هرگز نمیتونه!

قربون خدا برم

یکی میاد و یکی میره

خدا بیامرزه پدرتو

چرا فوت شدن؟

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارکه عزیزم

چرا اینقدر وابسته ای قربونت برم

از دست دادن عزیزان ممکنه واسه همه مون پیش بیاد

باید قوی باشیم نه اینکه زندگی مون رو زهرمار کنیم.

حالا بعد چندین سال مامان شدی خوشحال باش بزار نی‌نی تو دلت هم خوشحال باشه و روح پدرت هم شاد و قرین رحمت

2738

خداصبرتون بده

گریه وناراحتی شماسودی برای ایشون نداره، ارامشتون ایشون هم آروم میکنه

نگذاریدتوعذاب باشن

همین غم تمام نشدنی شما، روی سیستم بدنتون اثرمیگذاره وبارداریتون به تعویق میندازه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

عزیزم‌مرگ جزئی از زندگیه...واسه همه هم هست باهاش کنار بیا

کسی جای کسی رو پر نمیکنه

ولی میتونه بهت آرامش بده و زندگیت رو قشنگ تر کنه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

همه ی ادما یه روز میرن، دیر یا زود ولی بلاخره میرن، اونایی که میمونن باید زندگی کنن، محبت کنن محبت ببینن چون اینام بلاخره یه روز میرن 

پس مواظب هدیه ی خدا باش، با محبت و عشق بزرگش کن 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

😭😭😭😭😭الهی بمیرم واسه بابام 

بی پدری خیلی سخته 

بی پناه میشه آدم 

صداش 

نگاش 

خنده هاش

نصیحتاش 

هر روز با فکر کردن به خاطراتش و عکساش میمیرم و زنده میشم 

داغ اینکه نموند ببینه بچمو منو میکشه 

همش میگم کاش خدا الان ی بچه بده بم تا یکم دلم اروم شه حداقل😭😭😭😭

دوماهه پدرمو ندارم و زندگی ندارم فقط دارم وقتمو نی نی سایت میگذرونم یکم فکرم مشغول شه ولی وقتی گوشی رو میزارم زمین حقیقت مثل یه سنگ میخوره تو فرق سرم😭😭😭😭

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟