2733
2734

سلام بچه ها لطفا بازدید زیاد شه خیلی نیاز دارم به حرفاتون .

من ۲۸ بهمن رابطه داشتم که متاسفانه مجبور شدم اورژانسی بخورم بعد از ۱۰ روز یعنی ۷ اسفند پریود شدم اما ۳ روزه. بعدش یک فروردین دوباره ۳ روز خونریزی داشتم.بعد از پریودم ، تهوع شبانه روزی،درد شکن و زیرشکم،خستگی دارم.بیبی چک خودکاری روژان رو استفاده کردم منفی شد اما بازم میترسم به نظرتون بعد از دوبار پریود این حال بدی نشون دهنده بارداریه یا عوارض اورژانسی یا اضطراب؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عوارض قرصه 

من قرص میخورم  دلدرد و نفخ و تهوع 

کلا حال ادم بد میشه

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2738
الان دوماه میگذره بعد از دومین پریود یهو اینجوری شدم

اوووهه پس اون نیست مال یه چی دیگس حتما... 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......