2733
2734

میدونستید این عملو باید کسانی انجام بدن که بالای پنجاه شصت کیلو اضافه وزن دارن؟

اون استارتر الان خودش گفت هنوزم دوماه نیست عمل کرده و انقدر وزنش اومده پایین ماه های بعدی بازم کاهش وزن داره و به شدت لاغر میشه و دست خودش هم نیست که دیگه جلوی کاهش وزن خودشو بگیره و بگه الان دیگه خوب شدم همینجوری بمونم...

بیاید الان براتون با ذکر مثال میگم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

یکی از فامیلهای ما این عملو انجام داده یه مردی که ۱۸۵ کیلو بود! البته بگم یه پسر مجرد هست..

پارسال عمل کرد و تا الان که یکسال گذشته ۸۵ کیلو کاهش وزن داشته الان ۱۰۰ کیلوئه هنوز...

دکتر گفته بازم کاهش وزنش تا ۲۰ کیلوی دیگه امکان پذیره

نه که بگم رژیم خاصی هم گرفته یا ورزش میکنه نه

فقط همین اشتهاشو از دست داده میگه نمیتونم بخورم اگه بخوام هم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هر کسی دیدم خیلی بدنش افت کرده و بدون ورزش بد میشه و ولی در کل لاغر میشن حسابی 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
بستونه یکی میگه بده میمیرن یکی میگه نکنن به شما چه

تو عنوان همه چی معلومه که قراره چی بگیم دوست نداری نیا

به تو هم ربطی نداره من چی تاپیک میزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکی از فامیل هامون عمل کرده شده چوب از ۱۲۰ کیلو شده ۵۰ کیلو اینقدر ضعیف شده همچنان دارع وزن کم میکنه

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
من هر کسی دیدم خیلی بدنش افت کرده و بدون ورزش بد میشه و ولی در کل لاغر میشن حسابی 

بله برا اونی خوبه که خیلی چاقه نه کسی با وزن ۵۰ یا ۶۰ کیلو

اسی الا هنوز دو ماه نشده وزنش شده ۴۲! 

تا یکسال دیگه خیییلی لاغر میشه

تو طبیب هم چند روز پیش یه دکتر همینو گفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
یکی از فامیل هامون عمل کرده شده چوب از ۱۲۰ کیلو شده ۵۰ کیلو اینقدر ضعیف شده همچنان دارع وزن کم میکنه

دست خودشون دیگه نیست که بگن الان دیگه انقدر شدم خوبه بسه لاغر نشم

همچنان وزن کم میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با ذکر مثال با رسم شکل ۲ نمره😉

مهران غفوریان 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
دست خودشون دیگه نیست که بگن الان دیگه انقدر شدم خوبه بسه لاغر نشم همچنان وزن کم میکنن

آره 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
85شده از 110 اینجوری گفته بود فکرکنم

آهان آره

میخواستم سایزشو بگم گفتم وزن

1
5
10
15
20
25
30
35
40