2733
2739

سلام دوستان من مجبور شدم برای مدتی بیام یه شهرستان کوچیک جنوب ایران. بنظرتون برای درامدزایی چه کاری خوبه؟ راستش خیلی دنبال کار گشتم اما نیست. باشه هم چون طایفه گرایی زیاده، به غریبه نمیدن. میخوام از خونه یه کاری شروع کنم. پیشنهاد بدید ممنون میشم. 

عروسک بافتنی و صابون سازی رو امتحان کردم جواب نداده. انلاین شاپ لباس بچه هم داشتم که داشت پا میگرفت اما بعد از فیل.تر اینس.تا داغون شد. 

بازاریابی هم چون گرمای اینجا تا ۵۵ درجه میره و ماشین ندارم، نمیتونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
موچی درست کن

راستش بهش فکر کردم اما اینجا یکم تفاوت فرهنگی زیاده فکر نکنم موچی فروش داشته باشه. شیرینیهاشون هنوز همون قدیمی رنگی‌هاس. منم اشنا ندارم بفروشه برام

ترید کار کن عزیزم  من تو بازار طلای آبشده کار میکنم  خانومی یا آقا

خانم هستم. ترید دوره دیدین؟ چطوریه؟ چندسال پیش بورس سرمایه گذاشتم ۵۰تومن وام گرفتم یهو بورس ریخت. الانم دارم قسط اون ۵۰ تومنو میدم😢

2740
خانم هستم. ترید دوره دیدین؟ چطوریه؟ چندسال پیش بورس سرمایه گذاشتم ۵۰تومن وام گرفتم یهو بورس ریخت. ال ...

یا خدا 😔😔😔

تورو خدا بکی یو مثال بزنید که تو بورس ایران سود کرده باشه 😂😂😂

خانم هستم. ترید دوره دیدین؟ چطوریه؟ چندسال پیش بورس سرمایه گذاشتم ۵۰تومن وام گرفتم یهو بورس ریخت. ال ...

نه عزیزم با بورس کلا متفاوته این یک بازار مالیه که از ساعت ۱۱صبح تا تا۷شب بازه بازارش دوطرفه س که شما هم از رشد بازار و هم ریزش بازار سود میکنید خوبیه این بازار اینکه ساعتش دست خودتونه هروقت دوس داشتی میتونی کار کنی محدودیت نداره سرمایه اولیه دو میلیون و پونصد وجه تضمینی که می زاری میتونی به همون اندازه در روز سود کنی فقط باید آموزش ببینی و تمرین کنی 

راستش بهش فکر کردم اما اینجا یکم تفاوت فرهنگی زیاده فکر نکنم موچی فروش داشته باشه. شیرینیهاشون هنوز ...

دو س تا درست کن 

ت دیوار اگهی کن 

کافه ها برمیدارن اول مشتریتو پیدا کن بعد درستش کن

نمیدونم  جنس چی داری من خودم دوس داشتن لباس یا کفش بزنم اما سرمایه ندارم  هیچکس هم باها ...

من یه مدت واسه انلاین شاپ جنس داشتم اما بعد اوضاع ف.یلتر مجبور شدم حراج بزنم همه رو که چکم پاس بشه. الان فقط عروسک بافتنی های خودمو دارم