2733
2734
عنوان

اونایی که کنکور دادن بیااان

103 بازدید | 7 پست

سلام دوستان 

من یه پی دی اف از کتابای خیلی سبز دانلود کردم( به اندازه کافی ازش کتاب خریدم که دانلود این پی دی اف حقم باشه)کتابشم خیلی گرون بود 

اسم کتاب چندکنکوره و صفحه اولش یه کد داره. من میخام وارد اپ چند کنکور بشم اما چون کتابو نخریدم اون کدو ندارم. میشه اگه یکی کتابو داره کدشو بده به من خیلی نیاز دارم هفته بعد کنکو ره🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بذا من یچیزی با بگم 

شما وقاکتی میری خرید میکنی مثلن پفک چیتوز رو دیدی چند مدله! 

دوسه تا ازش میخری... فرداش میری باز برمیداری ولی ایندفه هزینه نمیدی 

فروشنده پفک و بهت میده؟؟؟ 

الانم شما داری یه کتاب جدید تهیه میکنی 

پس ربطی به جملت نداره که من به اندازه کافی از این مؤسسه خرید داشتم... 

بازم هرجور خودت صلاح میدونی

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2731
خب بذا من یچیزی با بگم  شما وقاکتی میری خرید میکنی مثلن پفک چیتوز رو دیدی چند مدله!  دوس ...

در ضمن این کتاب فقط کنکورای سالای مختلف توشه و چیز اضافه ای نداره که یه تومن بخاطرش هزینه کنم

اینش به شما ربطی نداره، موسسه های کنکوری ب اندازه کافی ملتو تیغ میزنن

منکه گفتم هرجور خودت صلاح میدونی

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
تو چنل کتابیکو هست

تو تلگرامه یا روبیکا عزیزم؟

میشه لینکشو بدی

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
2740