2737
2734

نزدیک سه ساله آسنترا با آخرین دوز ینی ۲۰۰ میخورم تازگیا آوردنش به ۵۰ ولی نمی‌دونم مشکل از چیه من کلا احساسات و عواطف و علایق و اون حس های خوب رو از دست دادم قبلاً فلوکسیتین می‌خوردم اینطور نبودم واقعا اذیت میشم به دکترم هم میگم هیچی نمیگه واقعا موندم چیکار کنم 

سلام من سه چهار سال مصرف کردم ولی بعد قطع به مرورش تمام علائمم برگشت و متوجه شدم که اشتباه کردم رفتم سمت قرص و روانپزشک. داروهات رو به نظر پزشکت قطع کن . برو طب سنتی اصلاح طبع کن پیش روانشناس برو و مشکلاتت رو از عمق حل کن و باهاش مواجه شو. قرص فقط سرپوش میزاره و میخکوب و کرخت میکنه ادم رو . من الان ۶ ماهه قطع کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبق تحقیقات انجام شده که ۱۲ هفته به طول انجامید
مصرف سرترالین باعث افزایش ترشح انسولین، افزایش تری‌‌گلیسرید و افزایش مقاومت به انسولین کبدی(HISS) گردید، و همانطور که می‌دانیم منهای بیماری‌های خودایمنی تقریبا در همه بیماری‌ها مثل چاقی، فشارخون،بیماری‌های قلبی‌عروقی،کبدچرب و دیابت‌نوع‌دوم یکی از عوامل اصلی افزایش ترشح انسولین است و هدف از همه رژیم‌های غذایی مثل مدیترانه‌ای،کتوژنیک وفستینگ کاهش ترشح انسولین است، و افزایش تری‌‌گلیسرید مرحله اول در دیابت محسوب می‌شود که باعث کبدچرب مقاومت به انسولین و نهایتا دیابت نوع دوم می‌شود

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2731