2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

با مخالفت خانواده همسرم ازدواج کردیم ( درحدی نبود که اجازه ی عقد ندن فقط راضی نبودن) 

پنج ساله شاهد دخالت و اذیت های خیلییی شدید بودیم الان یه مدته قطع ارتباطیم. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

توی فامیل دیدم چنین مواردی

کلا وقتی خانواده ها ناراضی باشن دنبال بهانه ان واسه دعوا و بهانه گیری، سخته زندگی دیگه و حمایتشونم کمتر میشه، یوقتی اتفاقی بیوفته تو زندگیت این چوب که ما راضی نبودیم همیشه آماده است که کوبیده بشه تو سرت

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

ما 

ده ساله داریم باهم زندگی میکنیم و مشکلی نداشتیم چون تعصب نداشتیم هرکی اذیت کرده کمرنگ یا حذفش کردیم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

تجربه ثابت کرده خانواده ها صلاح بچشونو  میخوان 

مگر در مواقعی ک طرف ایمان و اخلاق و صداقت و همه چیو داشته باشه ولی خیلی پولدار نباشه 

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
دوست من آخرش انقدر خانواده پسره کرم ریختن که با یه بچه هشت ساله جدا شد

بچه رو دادن بهش یا پیش خانواده شوهرش موند؟

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️