2733
2734
عنوان

یه سوال فوق العاده خنده دار

461 بازدید | 26 پست

کسی میدونه ازعکس سونو 5هفته جنسیت تشخیص بده البته احتمالی بعضی هام میگن از کف دست میشه تشخیص داد

توروخدامسخره نکنیدخب بچه اولمه ذوق دارم😂😂دست خودم نیس

میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستین..💗تازه عروس  نظراتتون برام قابل احترامه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😅😅😅منم خیلی تو فاز این چیزا بودم ولی همش غلط از اب در میاد

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2731
2740
نمیشه که  شانسیم که شده ۵۰ درصدش باید درست باشه

ب من همه میگفتن دختر داری، رفتم سونو گفت پسره😆😆😆

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
از حالت های که داری بگو شاید با اون هم بشه حدس زد ولی صد درصد نیست

سرگیجه مداوم دارم بیشتر عصرا تهوع شدیددارم تاشب.شور وشیرین خوشم نمیاد ترش دوست دارم

تازگیاکمی گرمم میشه ازهمه غذاهابه خصوص مرغ بدم میاد بوی غذاحالموبهم میزنه کیوی دوست دارم خیلی زیادضعف میکنم ولی چیزی نمیتونم بخورم پاهامم یه کوچولوسرده ترشح هم متوسط دارم

میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستین..💗تازه عروس  نظراتتون برام قابل احترامه