2733
2739

همسرم نیست ،،،

شب ها یه مقدار موقع خواب میترسم 

بنظرتون این چه کرمی هست که درونه منه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جرئتی😐

من در حالت عادی هم شبا تنها تو خونه میترسم

چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1403، ساعت 22:22 : من حالم خیلی بهتره. این بار دیگه نمیذارم فکر و خیال انرژیم رو بگیره. این بار هدف میذارم و برنامه میریزم براش و به هر قیمتی بهش عمل میکنم. کتاب میخونم. ورزش میکنم و میدوزم..   شنبه، 9 دی سال 1402 و ساعت 11:01 صبح: من حالم خوب نیست.. احساس میکنم اندازه یه اتاق سه در چهار، غبار دور من رو گرفته و خودمو اون وسط گم کردم.      دوشنبه، 29 آبان سال 1402 و ساعت 9:28 صبح: برای مدت تقریبا زیادی نیستم و اینجا نمیام. ولی لطفا اگه سوالی ازتون پرسیدم که تا این لحظه جوابمو نداده بودین، لطفا جواب بدین. وقتی برگردم میخونمش. خیلی ممنونم که مهربونید و این مهربونی رو نشر میدید💙...   از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
2728

چیا میبینی به منم بگو من هر چی میبینم ترسناک نیست فقط چندشه و حوصله سربر

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
خیلی ضرر داره شجاعت آدمو ازش میگیره 

دقیقا اصلا یه مدت بود به هیچ وجه فکرم سمت چیزای ترسناک نمی‌رفت و عاشق تنهایی و تنهایی خوابیدن بودم 

الان واقعا اخرشب ها فکرای ترسناک میاد تو ذهنم 

2740

تو منی یا من توام 😔😂😂 البته آزمون دارم چند هفته دیگه و باید آرامش روانیم حفظ کنم برای همین نمی‌بینم . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
دقیقا اصلا یه مدت بود به هیچ وجه فکرم سمت چیزای ترسناک نمی‌رفت و عاشق تنهایی و تنهایی خوابیدن بودم&n ...

باید ترک کنی 

جدی

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕
چیا میبینی به منم بگو من هر چی میبینم ترسناک نیست فقط چندشه و حوصله سربر

من ماهواره میبینم ،،،،

هرشب سر ساعت یازده یازده و نیم دوتا شبکه هست که فیلم های ترسناک پخش می‌کنه ،،،،عادت کردم به اونا 

من از قتل و زامبی و آدم خوار و این چیزا نمی‌ترسم !

فقط فیلم هایی که توش جن و جن گیر و اینا داره میترسم !!

شانس من یکی دوتا فیلم هم پخش کرد درباره جن و اینا بود ،،،،

یه فیلم بود اسمش اگه اشتباه نکنم عایشه کاتیشا بود ،،،یه جن زن بود به اسم عایشه که احضارش کردن ،،،،،،،،،،پاهاش سم داشت ،،،،،سرتا پا سیاه و با روبند و چشم بند سیاه بود ،،،،،خیلی خوف داشت خدایی 

همش احساس میکردم یه جن سیاه آلان از تو اتاق میاد بیرون 

تورو خدا اون کدوم فیلمه که شما ترسونده به منم معرفی کنید من هرچی میبینم یکی از یکی مسخره ترن🦧

خب بستگی هم داره شما از چه چیزی بترسید ،،،،،

من از فیلم های که توشون جن و طلسم و جادو و اینا هست و به واقعیت نزدیکه میترسم 

مثل فیلم ترسناک های ترکیه !!!

وگرنه از زامیبی و آدمخوار و قتل و خونریزی و اینا به هیچ وجه نمی‌ترسم 

خب نبین عزیزم😶😂 منم قبلا تو روز فیلم ترسناک میدیدم، میگفتم تا شب از ذهنم رفته ولی مگه یادم میرفت ...

نمیشه دیگه 

مثلا روزها یا خودم میگم ول کن بابا حوصله داری ،،،،،

واسه چیته نگاه کنی !!

دوباره شل ناخودآگاه میگم حالا یه امشب نگاه کنم ،،شاید نترسیدم