2737
2739

واقعا دیگه نمیکشم نمیخوام ی چیزی بخورم که بعدا اگر نشد ی ادم مریض بشم 

میخوام این زندگی تموم شه

نصیحت و این حرفا اینا لیگه از سرم گذشته

حالم خیلی بده بخدا ک نمیکشم میخوام از همش راحت شم

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با مشاوره مشورت کن

مشاوره مخصوص مردن هم هست؟

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.
2728

اینجا بدبختی اونجاهم بدبخت باشی؟😐

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
زندگیت چشه مگه؟

خستم کردن

حالم داره از زنده بودن و هرروز بیدار شدن بهم میخوره با. ی عالمه داروی اعصاب و هزارتا روانشناس بازم همینم 

و هزیار همه چی بدتر میشه 

اینجا بدبختی اونجاهم بدبخت باشی؟😐

اگر خدا انقدر بی رحمه ک ببینه تو چ حالیم ک دارم ب این روزا فکر میکنم و بازم میخواد بندازتم جهنم ترجیح میدم بسوزم 

2740
اینو حتما ببین: https://tv4.ir/episodeinfo/293366

متاسفانه اینو دیدم و کتاب انسوی مرگ و بازگشت و همه این چیزارو هم خوندم ولی بازم مردن رو انتخاب میکنم

اگر خدا انقدر بی رحمه ک ببینه تو چ حالیم ک دارم ب این روزا فکر میکنم و بازم میخواد بندازتم جهنم ترجی ...

منم این روزام به شدت جهنمه

و اگه امضامو بخونی میفهمی که تصمیم گرفتم دیگه خدایی نداشته باشم 

ولی خب مجبوریم تحمل کنیم 

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
منم این روزام به شدت جهنمه و اگه امضامو بخونی میفهمی که تصمیم گرفتم دیگه خدایی نداشته باشم  و ...

من دیگه بهش باور ندارم مخصوصا امسال ک همه چیو داره برام سختتر میکنه با وجود دعاهایی ک دارم میکنم هیچی گوش نمیدهاصلا نمیبینه منو

خستم کردن حالم داره از زنده بودن و هرروز بیدار شدن بهم میخوره با. ی عالمه داروی اعصاب و هزارتا روان ...

عزیز همه ی کساییکه خودکشی کردن دیقع آخر پشیمون شدن و ارزو کردن ک زنده بمونن اما دیر شده بود،زندگیت هرچی که هست اول بپذیرش دوم سعی کن درستش کنی هممون همینیم وسط جهنم داریم جون میکنیم تو تنها نیستی فکر نکن ما وضعمون گلو بلبله 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
من دیگه بهش باور ندارم مخصوصا امسال ک همه چیو داره برام سختتر میکنه با وجود دعاهایی ک دارم میکنم هیچ ...

مشکلت چیه؟

مشاوره مخصوص مردن هم هست؟

چرا مردن من فکر کردم زندگی با شوهر رو میگی ولی مشاوره برای راه های امید به زندگی و درد و دل و آروم گرفتن و مشورت اینطوری هست و گرنه ی انگشت که میسوزه چقدر زجم میکشیم حالا فکرشو بکن همه بدن اینطور تو آتش جهنم ذوب شه چقدر آدم زجر میکشه بنظرم هر وقت این فکرا به سرت زد دستتو با فندک بسوزون تا آتش کمی از جهنم رو حس کنی