2733
2734
عنوان

به نظرتون باباهایی که پسرندارن حس تنهایی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 122 پست
وای خدا  تو چقد متحجری  ب قول دوستمون از اول تاپیک چندین نفر باهات مخالفت کردن و سعی کرد ...

خب باشع حالا انقد فشار نخور ولی بیا درگوشت بگم همینه بچه جون باشه حالا برو دوغتو بنوش

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این تبعیض  و پیامبر بااون عظمتش نتونس بهش خاتمه بده بعد ۱۴۰۰ سال بعدشمومو تو جامعه ایم ک زن بای ...

🤣🤣🤣🤣 از تمام زن بودن اینارو بلدید؟

خدایی حتی یکدرصد هم این چیزا دغدغه ی خودم و زنای اطرافم نیست  کسی هم که اینکارو میکنه برای حال خوب خودش میکنه نه چیز دیگه ای   شما وجودتون سرشار از انرژی منفیه کاملا مشخصه 😂 درسته تبعیض هست ،مردسالاری هست  ولی بهتره ادم به جنبه های مثبت افرینش و وجودش نگاه کنه  باوجود تمامی سخت گیری ها برعلیه دخترا برای من همین بس که خانوادم پشتمن و بهم بها میدن ...

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
من اگ بچه دار بشم این کشور رو براش انتخاب نمیکنم ک اینچیزا رو حس کنه چ دختر چ پسر

تو با این طرز تفکرت از همون دور افتاده ای هم ک داری زندگی میکنی پرتت نکنن بیرون شانس آوردی 

چ برسه ب این ک بخوای کشور برا خودت انتخاب کنی😁

2731
کسی اجبارت نکرده  من هم یادم نمیاد کامنتی مختص تو گذاشته باشم که بخوای ریپلای کنی و مخالفتت رو ...

من بیشتر حالم بد میشه اکن گروهیم ک گفتم تیک بود ک نفهمیدی

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
من بیشتر حالم بد میشه اکن گروهیم ک گفتم تیک بود ک نفهمیدی

تو خیلی میفهمی ... 

در حد کلاس اول که سواد داری بخونی گفتنم ریپ نزن چون از اولم حوصله حرف با امثال تورو نداشتم 

معلوم نیست توی خانواده هاتون چی یادتون دادن که اینقدر ذهنتون کوچیکه 

من مثل تو زندگی رو در شوهر کردن خلاصه نمیکنم خانوم فهمیده عقاید چرت و متوهمانتو بزار برای خودت ی ابم روش 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
تو با این طرز تفکرت از همون دور افتاده ای هم ک داری زندگی میکنی پرتت نکنن بیرون شانس آوردی  چ ...

اتفاقا چون شعورم بیشتر از توعه میدونم چن چندم ن بایک مشت حرفای روانشناسی زرد خودمو گول بزتم و استثناعات و جو حاکم برفقط تهران رو بر همه جا بدونم 

منم تک فرزندم . میگم کاش پسر بودم .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

ببین دوست عزیز

پیامبر میگه اولاد صالح

چه پسر جه دخترش اگه صالح نباشند به درد نمی خورند

دختر دیدم یه خاندان و بهم پاشیده به خاطر اینکه به قیافه یک دونه بودن و دختر بودنش می نازه 

پسرم دیدم آبروی یه فامیل و برده 

پس فقط دعا کنید سر به راه و با خدا باشند همین

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706