2733
2734
عنوان

بازم برنج کتههه

165 بازدید | 17 پست

اصلا نمی‌دونم میزان شعلش چقدباشه یکی میگه تاجوش میاداخرش یعنی زیاد باشه وبعدیکم متوسط باشه ودراخرمثل شعله دم بزاری یکی هم میگه اول تازمانی ک آبش کشیده میشه زیادیعنی آخرش باشه اصلا نمی‌دونم چقدبزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگاه من همیشه دمی میزارم آب تا یه بند انگشت آب بریز روی برنجت بعد با شعله زیاد بزار بحوشه تا آبش کم بشه یه کوچولو که آبش مونده بود روغن بهش بده درش رو بزار شعله اش رو یه کوچولو زیاد بزار تا آبش بخار بشه بعد شعله اش رو کم کن تا یم بکشه

برنجی که تازگی ما خریدیم نمیدونم چرا دونه ۶اش توی پخت مثل گچه اگر هم زیاد بگذارم له میشه کاش یکی به منم بگه علتش چیه .

ولی برنج شما فکر کنم قبل پخت دو سه ساعت با آب گرم باید خیس کنید بعد موقع پخت حرارت متوسط باشه وقتی دونه ها جوشید و چند تایی روی سطح آب اومد و شیارهای افقی روی دانه برنج ظاهر شد موقع آبکش کردن ولی همه چيز به نوع برنج بستگی داره .شما چه نوع برنجی منظورتون ایرانی شمال یا جنوب یا خارجی؟

2740