2733
2739
عنوان

جاریم اینجوری باهام رفتار میکنه

157 بازدید | 9 پست

ببینید مثلا عید غدیر و اینا ب بقیه بلند میگه فلانی عیدت مبارک ب من نمیگه. بعد مثلا من گفتم فلان چیزخریدی مبارکت جواب نداد یا از جمعمون خارج میشه بامن خدافظی نمیکنه. و.....  اینم بگم تا بحال بحثی دعوایی نکردیم. حتی تو کوچه چن بار منو دیده روشو برگردونده حتی مامانمم کنارم بود تجب کرد. مثلا میخاد چیو ثابت کنه حتی عید امسال با همه روبوسی کرد جز من چیکارکنم بنظرتون ک حرصم خالی بشه. اینم بگم اصن حرفی نزدم ک ازم ناراحت بشه چون اصلا خیلی وقته حرف خاصی نزدیم قهرم نیستیم. تاپیک تکراری میزارم برای اینکه نظرای همه رو بدونم

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

کم محلی در جواب کم محلی

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جاری سابق منم جواب سلام نمیداد

بهترین کاری که باید میکردم بی محلی بود

من گاهی مهربونی کردم در جواب بی محلی اشتباه محض بود باید مثل خودش رفتار میکردم 

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰
2738

اولا رفتارهاشوبه دل نگیرچون جاریااکثراحسودن.این هم ازحسودیشه.احتمالاهم جاری کوچیکه ای.واحتمال این که توازاون سرترباشی بیشتره .توهم مثل خودش رفتارکن همه روتحویل بگیراونو اصلا.به یه ورت هم حسابش نکن سعی کن همه روبکشی سمت خودت باهمه مهربون و بامحبت باش مخصوصابابچه ها چون بچه هازودجذب محبت میشن ودل نمیکنن.این جاریت هم ببینه همه دوستت دارن اون هم مجبوره باهات راه بیادولی ظاهری.اگه یه روزی هم باهات صمیمی شد هیچ حسابی روش بازنکن کلا هیج جوره بهش اعتمادنکن موفق باشی

؟؟؟

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم