2752
2734
عنوان

شفایافتگان سرطان(سینه)

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 71 پست
مادر منم دو جلسه شیمی درمانی داره که تموم بشه ، نگرانی نداره اصلا خیلیاااااا خوب شدن ، سینه خیلی درم ...

دقیقا.۹۹ درصد حالشون خوب میشه حتی اگه مرحله های حاد بیماری رو تشخیص بدن‌

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مادر منم دو جلسه شیمی درمانی داره که تموم بشه ، نگرانی نداره اصلا خیلیاااااا خوب شدن ، سینه خیلی درم ...

ایشالله لیاس عافیت بپوشن مادرتون مادرمنم ۲جلسش مونده کنسرشون چه نوع بود مادرمنم هورمون مثبت هرتو مثبت میشه ازمادرت بهم بگی

2731
دخترخالتون چندجلسه شیمی درمانی شدن قرص هم مصرف کردن بعدازدرمان؟

نمیدونم چند جلسه بود.ولی یه امپولی هست هر دو هفته میره میزنه که توده جدید تشکیل نشه.کل مراحل تشخیص تا درمانش یک‌سالو دو سه ماه طول کشید.

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤
توده تو سینه ممکنه کیست و هزار چیز دیگه باشه اول ازمایش بدید بعد . مادر من حتی سینش رو تخلیه هم نکرد ...

انجام دادیم نمونه گرفتیم سرطان بود ۴جلسه شیمی درماتی شدن مادرمنم‌تخلیه نکردن

ایشالله لیاس عافیت بپوشن مادرتون مادرمنم ۲جلسش مونده کنسرشون چه نوع بود مادرمنم هورمون مثبت هرتو مثب ...

عزیزم مادر منم هورمون مثبت بودن هرتو منفی . ایشالله مادر شما و همه ی بیمارا شفا پیدا کنن . خداروشکر حالش خوبه اصلا ناراحت ‌و نگران نباشید . زود تموم میشه

2706