2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چرا تو انبار اخه اون نوبرو بیارش تو رو سر بزارش نازش کن پهنش کن وسط سالن پذیراییت ب تنهایی بخصوص اگه قرمزه چ کولاکی که نمیکنههههه😁😁😁

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
2728

فرش با فرش  فرق میکنه یکی ندیده از نوع جنسش سر در نیاره چطوری بگه الان چنده😐😐😐

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

من  یه ابریشم    گرفتم.‌..بزرگه   برای  سالن.  نمیدونم  چکارش کنم😭   مفت هم نمیخوام بدم بره  

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2740

گلم اغلب همه استفاده نمی کنند چون خودم به شخصه نمیتونم روش بشینم 

درضمن بستگی داره برا کجا باشه 

متراژهس چقدر باشه شاید شاید الان 80یا90بخرن که اونم فک نمی کنم البته بستگی داره 

کاربری دست دو نفره 
گلم اغلب همه استفاده نمی کنند چون خودم به شخصه نمیتونم روش بشینم  درضمن بستگی داره برا کجا باش ...

رو دستبافت نمی تونی بشینی🤔چرا برعکسی همه دوست دارن دست بافت باشه ما هم اصلا رو ماشینی نمی تونیم بشینیم انگار رو زمین خالی نشستی 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

تا الان بید همه فرش رو خورده

۶۰ریالش هم نمونده

فرش دستباف باید جایی باشه پا بخوره و لوله نمونه

منکه فرش دستبافم رو روی چشمام نگه میدارم

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت