2733
2739
عنوان

مامانم همش تظاهر میکنه مریضه!!

250 بازدید | 22 پست

آقا نمیدونم چرا،ولی دائم دوس داره خودشو مریض و مشکل دار نشون بده.ماه پیش عمل داشت یکماه تمام مراقبش بودیم.

دیروز من دندونمو جراحی کردم بابامم از بس فشارش بالا بود چشماشو خون گرفته بود،دید ما اینجوریم معلوم نی تو چشمش چی ریخته آبلیمویی صابونی چیزی

یه چشمش باز نمیشه هی میگیم چرا اینطوری شدی میگه از فکرو خیاله.

در حالیکه میدونیم هرماه یبار اینکارو میکنه که بگه منم مریضم.

هی ناله میکنه هی یجوری میخوابه چشمش رو به ما باشه.

کم محلی نمیکنیم بهش که بگیم جلب ترحم میکنه.

فقط باید خودش تو خونه مریض باشه بقیه حق ندارن

که دیدار تو ممکن نیست،حتی بر مزار من...🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منکه حرصم گرفت

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2740

مامان منم سه سال پیش شهرستان بودیم با یکی از خواهرام بحث کرد انقد به خواهرم بد و بیراه گفت آخرش رفت یه جا دراز کشید که من مریض شدم خودشو به لرز و ضعف اینا زد من همون دیقه فهمید بیچاره خواهرم داشت خودشو میکشت من گوه خوردم دیگه نمیام دهات و فقط تو خوب شو منم بهش گفتم داره ادا درمیاره ولش کن بعد یه چند وقت خودش اعتراف کرد من ادا دراوردم الان هم بریم خونشون عین مهمون رفتار میکنه همه کارا میافته گردن ما بدبخت انگار خونه خودمون مهمون داریم سه ساله نرفتم خسته شدم از بی محلیش

به توجه نیاز داره

بخدا هرروز یه جاشو میگیره میگه درد میکنه،ماهم هی اصرار بیا بریم دکتر میگه نمیام.

همش پیششیم ولی نمیدونم چی میخواد

میدونی هر آدمی نمیخواد جلب توجه شاید واقعااا کمبود داره 

دیگه چیکار کنیم آخه.

هرچی بخواد سریع براش فراهم میکنیم.

لج میکنه قهر میکنه همش هواشو داریم.

اون مامان ماست نه ما مامان اون.

به جای اینکه اون پی ما باشه ما داریم نازشو میکشیم