2733
2739

يه درمان تو طب سنتي وجود داره كه هر قسمت يا عضوي از بدن گوسفند براي همون قسمت يا عضو از بدن انسان مفيده . مثلا اگر ريه ت مشگل داره بايد جگر سفيد گوسفندو كباب كني و بخوري . جگر سفيد همون ريه س . يا اگر معده ت مشگل داره بايد سيرابي رو با پرز آبپز كني و بخوري . يا اگر كليه ت مشگلي داره قلوه ي گوسفند بخوري . و ... . اين درمان واقعا اثر داره و خود من امتحان كردم و جواب داده . روزي 2 سيخ قلب گوسفند كباب كن براي بابات . تأثيرشو تو 4 - 5 روز اول نشون ميده . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم از راهنماییت 

ريه ي باباي من به قدري آسيب ديده بود كه حتي نميتونست سرفه كنه . نميتونست حرف بزنه . تا 7 - 8 ماه نميتونست يك كلمه حرف بزنه . 4 - 5 روز جگر سفيد گوسفند خورد تونست حرف بزنه . در عرض يه هفته ريه ش ترميم شد و ميتونست داد بزنه . نفس نداشت كه بتونه راه بره . بعد از يه هفته تونست با والكر راه بره . اين درمان ها خيلي ساده به نظر مياد ولي واقعا جواب ميده . ضرري نداره حتما امتحان كن . نه هزينه ي زيادي داره و نه خطري داره . حتما كه لازم نيست با روش هاي عجيب و پر هزينه درمانش كنيد . 

2731
ريه ي باباي من به قدري آسيب ديده بود كه حتي نميتونست سرفه كنه . نميتونست حرف بزنه . تا 7 - 8 ماه نمي ...

گلم قلب گوسفند نشنیدم تا حالا کجا میفروشن ؟؟ جگر گوسفند شنیدم اما قلب نه

گلم قلب گوسفند نشنیدم تا حالا کجا میفروشن ؟؟ جگر گوسفند شنیدم اما قلب نه

بيشتر قصابي ها ميفروشن . ولي بعضياشون يه دست دل و جگر كامل ميفروشن . يعني جگر سياه و قلب و قلوه و جگر سفيد . همه شو با هم . ولي بيشتر قصابي ها جدا جدا هم ميفروشن . 

ريه ي باباي من به قدري آسيب ديده بود كه حتي نميتونست سرفه كنه . نميتونست حرف بزنه . تا 7 - 8 ماه نمي ...

بابای من دیروز دکتر گفت یک دوم از ریه اش تخریب شده دلم خیلی گرفته لطفا براش دعاکنید

2738
بابای من دیروز دکتر گفت یک دوم از ریه اش تخریب شده دلم خیلی گرفته لطفا براش دعاکنید

اصلا ناراحت نباش . درمانش خيلي ساده س . همين امروز برو از قصابي براش جگر سفيد بخر . روزي 4 سيخ براش كباب كن بخوره . امروز بخوره اثرشو 48 ساعت ديگه ميبينيد . حتما بايد براش كباب كنيد . اگر آبپز كنيد اثرش خيلي كمتر ميشه . از همين الآن خيالت راحت باشه كه تا يه هفته ديگه ريه ي بابات تا 80% ترميم شده . ولي امروز و فردا نكنيد و از همين امروز به فكر باشيد . همين امروز برو براش بخر . فردا پنجشنبه س اگر امروز نخري بايد تا شنبه صبر كني . درمان بابات راحته . ولي دكترها هيچوقت درمان به اين سادگي رو به مردم ياد نميدن . وگرنه كار و كاسبي خودشون كساد ميشه . 

بيشتر قصابي ها ميفروشن . ولي بعضياشون يه دست دل و جگر كامل ميفروشن . يعني جگر سياه و قلب و قلوه و جگ ...

مرسی گلم الان از بیمارستان دارم میام بابام سکته قلبی کرده الانم تو سی سی یو