2733
2739

روغن زیتون رو با سفیده تخم‌مرغ قاطی کن.آب رو آتیش واسه سوختگی پای بچه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با صابون و اب گرم بشورش بعد خشک کن و دیگه هیچی پاش نکن بزار فقط هوا بخوزه هیچی مث هوای ازاد پوست رو درمان نمیکنه میتونی اخر شب این کازو بکنی ک بخوابه و پاهاشو باز بزاری اگر جیش کرد نصف شب بعدش پوشک کن .‌‌ فقط چندین ساعت بزار هوا بخوزه 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

عزیزم پماد کلوتیمازول و زینک اکساید براش بزن سه تا چهار باز بار در روز . هر سری زیاد هم بزن که خوب سفید بشه اون ناحیه . به اضافه پماد هیدروکورتیزون . که پماد هیدروکورتیزون رو سه روز بزن دیگه قطعش کن 

2740

راستی آروم بشور و خشک کن طفلک رو بزار یخورده هوا بخوره 

ولی مراقب باش مریض نشه 

باد سشوار هم اگر زدی مراقب باش داغ نباشه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.