2737
2739
عنوان

حالم بعد خیانتش خوب نمیییشه...

938 بازدید | 45 پست

به ظاهر بخشیدم ولی اصلاا حالم خوب نیس همش استرس میکشم فکر و خیال دیونمم میکنه .. نمیتونم هم پیش اشنایی بگم و درد دل کنم بلکه اروم شم .. اظهار پشیمونی میکنه میگه فقط چتی بود .. بیرونم در حد چند دقه چند بار دیدمش مثلا کاری داشته به شوهرم میگف براش انجام میداد بخاطر دخترام بخشیدم. یه لحظه باش خوبم یه لحظه یادم میاد و فکر و خیال باز کناره گیری و خود خوری و عصبی میشم ازش فرار میکنم.. چکار کنم حالم خوب بشه سرپا بشم .. فراموش کنم با دخترام خوش باشم  ایقد روح روانم عذاب نکشهه..از صب بیدار شدم همه کاراخونه انجام دادم دخترامو حموم کردم موهاش گیس کردم قهوه خوردیم ناهار گذاشتم  باز استرس دارم  ..باهیچکاری حالم خوب نمیشههه

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    

فکر کنم حالت طبیعی باشه باید به خودت مهلت بدی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ببین ی بذر توی دل و ذهنت کاشته شده میتونی بزاری شیطان بهش آب بده پرورشش بده تا تبدیل به ی درخت بزرگ سیاهی و‌خشم و کینه بشه هم خودتو آزار بده هم اطرافیانت رو 

میتونی این دونه ناپاک رو با نور خدا بیرونش کنی جاش با خدا معامله کنی و با دلی قرص و آروم به خودش بسپاری و اونو وکیل خودت و زندگیت قرار بدی تصمیم با توعه

دیگه هیچوقت حالت خوب نمیشه چون هر لحظه تو ذهنته

دقیقا.....من که هیچ   وقت حالم   خوب   نشد،،،، یهو وسط خوشیام   یادم  میاد و میشینم  گریه میکنم..

اسی طبیعیه...منم   همینطورم. 

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
من جای تو باشم محبتمو زیاد میکنم خونه ای ماشینی چیزی به نامم بزنه حداقل پشتم پر باشه  چون اکثر ...

محبت مصنوعی اول از همه خود آدمو حرص میده و عصبی میکنه.خودت باش.چرا نقش بازی کنی.خونه و ماشین به چه درد میخوره.کفن جیب ندارد.

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
محبت مصنوعی اول از همه خود آدمو حرص میده و عصبی میکنه.خودت باش.چرا نقش بازی کنی.خونه و ماشین به چه د ...

کفن جیب ندارع ولی چرا وقتی اون بهش ضربه زده این نزنه؟ 

بزار تاوان کاری ک کرده بده  طرف خیانت کرده خانمم نشسته تو خونه بچه هاشو بزرگ می‌کنه