2733
2739

یعنی دستش به دهنش میرسه یه زندگی معمولی رو به خوب داره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی دستش به دهنش میرسه مثلا ی خونه ماشین و شغل مناسب داره ولی چندتا خونه و ماشین و پول میلیاردی نداره

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
یعنی وضعش خوبه ولی پولدار نیست در حد متوسط شاید یا بیشتر یعنی اون زیاد زیاد نداره ولی خوبه 

اهان یعنی در رفاه ولی نه اینکه سالی دو بار سفر خارج بره و اینا خوبه یه زندگی خوبی داره 

2738
یعنی وضعش خوبه ولی پولدار نیست در حد متوسط شاید یا بیشتر یعنی اون زیاد زیاد نداره ولی خوبه 

اهان یعنی در رفاه ولی نه اینکه سالی دو بار سفر خارج بره و اینا خوبه یه زندگی خوبی داره 

خوب یعنی یکی مث ما ..‌ خونه داریم ماشین داریم زمین و باغم داریم در حد خودموتم میخوریم و میپوشیم ..‌ ولی مثلا ماشین ما ی ال نود و ی نیسان هست ...‌ عالی اونه ک ماشین خارجی چند تا دارن .‌‌ خونه من ۲۰۰ متره عالی اونه ک خونش بزرگه و چند تا دارن ویلا شهرای دیگه .‌‌ من عروسی بچه خواهرم ۵ تومن دادم .. عموش ۱ میلیارد ! عالی اونه ... 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
خب هرکسی با معیار خودش میسنجه مثلا خوب واسه من ینی کسی ک خونه و ماشین خوبی داره درامدش زیر ۳۰ تا نیس ...

خوب همینه دیگه عالی یعنی خونه الهیه و ماشین پورش و سالی چند بار سفر اروپا خوبم یعنی یه زندگی خوب دیگه