2733
2739
عنوان

مادرشوعررر

273 بازدید | 20 پست

بچه ها مادرشوهر من اصن احترام منو نگه نمی‌دارع حدودشو نمیدونه ۶ ساله عروس شونم هر وقت میرم خونشون تیک ک میندازه یا سکوت میکنم یا با خنده ک ناراحت نشه ج میدم  دو تا جاری بزرگ تر دارم ک با اونا اینجوری نیس 

من اگ چند روز زنگ نزنم زنگ میزنه تیکه میندازه همش 

بعد من بیکار نیستم ک هر دقیقه بخوام زنگ بزنم تایم ان خالیه 

مثلاً میگ ک تو ب پدر و مادر خودتم زنگ نمیزنی؟. 

یا همش میگه پسرمو ازم گرفتی پسرم اینجوری اونجوری

شما بودید چیکار میکردید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوایل واسه زنگ نزدن من به منم گیر میدادن اما مقاومت کردم و میگفتم من اهل زنگ زدن نیستم.. در مقابل حرفاشون اونقدر مقاومت کردم تا الان دیگه خودش میدونه من نمیزنگم. خودشم به شوهرم میزنگه😁

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم

بابا مادرشوهر تا بوده همین بوده سخته دلشونو به دست آوردن. چون همیشه نگاهشون اینجوریه ک پسرمون که نوکر بی جیره مواجبمون بودو ازمون گرفتی 😂😂😂

جاریم خیلی هدیه میخره کمک میده بهش منم هدیه میگیرم دعوتش میکنم باهاش حرف میزنم شوهرمم زیاد میفرستم ور دلش حسرتش وربیاد

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740

بگو نه والا وفت نمیکنم همیشه خودشون زنگ میزنن ... گفت پسرمو گرفتی بگو پسرت مستقل شده دیگه اگر قرار بود بیس چاری خونه باباش باشه چرا زن گرفتین براش باید هواسش ب کار و زندگی و ایندش باشه فردا دختر دار میشه پسر دار میشه عروس و داماد دار میشه باید پس انداز کنه برا بچه هاش ..‌‌ کلا هر جور گفت یجور جوابشو بده 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

مادرشوهر احمقت حرف بار ت میکنه بعد تو برای اینکه ناراحت نشه با خندهدجواب میدی!!!!

زبون نداری بگی بیا پسرت بردار ببر منو راحت کن مال خودت

مشکل از شماست این زبون برا چی گذاستن

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

عزیزم یه بار جوابشو بدی میشینه سر جاش.سعی کن کمتر بری پیشش و کلا بهش زنگ نزن بگو دوس ندارم تمام

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
مادرشوهر احمقت حرف بار ت میکنه بعد تو برای اینکه ناراحت نشه با خندهدجواب میدی!!!! زبون نداری بگی بی ...

جالب اینجاس اصن زبون ندارم اگ م بخوام ج بدم میگم شاید طرف ناراحت بشه بزار با خنده بگم 

ولی اونا انقدر پرون تو صورت آدم رک میگن 

دستش رو هم ببوس 

چون ظاهر و باطن همینه 

برا ما از ظاهر عزیزم جونم 

اما پشت سر حرفهایی زده و میزنه 

نفرین هایی می‌کنه که هیچ انسانی اینجور نیست مگر شیطان 

همش توقع 

همش انتظار 

همش حسادت 

همش تهمت و غیبت 

یک دوچرخه می‌خریم تا مدتی خانم فشارش بالاست از ناراحتی 

همش دوست داره بدبختیمون رو ببینه 

مجبوریم همه کارامون رو قایمکی انجام بدیم 

چون چشماش به شدددددت عجیبی شور 

ما به چشم اعتقاد نداشتیم اما سرمون اومد بارها تا متوجه شدیم

جالب اینجاس اصن زبون ندارم اگ م بخوام ج بدم میگم شاید طرف ناراحت بشه بزار با خنده بگم  ولی اون ...

تو تنهایی با خودت تکرار کن وقتی متلک پروند دقیقا چه جوابی بدی ، یبار حاظر جوابی کنی کم نداری میشینه سرجاش

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱