2733
2739

مشکلم اینه تا وقتی بچه بودم خاله هام همه چی میگفتن بهم و من تپل بودم همیشه تپل بودن منو مسخره میکردن مامانمم باهاشون میخندید 

ک من افسردگی گرفتم و انقدر رژیم سخت رفتم ک ب شدت لاغر شدم 

الان ک ۲۲سالمه خیلی عوض شدم از نظر رفتاری 

خانوادم از من ی دختر تو سری خور ساختن خودشون هنوز این مدلین 

مثلا همسایه باباییمو از ۱۲شب تا ۵صبح آهنگ گذاشت و صدارو زیاد کرده بود مامانم از شدت سردرد بیدار شدم اما ن مامانم ن بابام چیزی نگفتن من رفتم بالا بهشون گفتم مامان بابام گفتن ابروی مارو بردی چرا رفتی گفتی چجوری تو روشون نگاه کنیم حالا

من تا ۱۸ سالگی ب شدت تو سری خور بودم الان خیلی عوض شدم. خاله من هنوز تو زندگیم دخالت میکنه مامانم حرفای منو باور نکرد و حرف خواهرشو باور میکنه 

قشششنگ طرفدارشه

مشکل من ایناس مشکلم بی شعور بودن بابامه ک با این سن من بهم توهین میکنه منم عصبی میشم جوابشونو میدم از دستم ناراحت میشن

واقعا نازاحتیشون دیگه برام مهم نیس فقط دیگه نمیتونم تحملشون کنم دیگه  ازشون خوشم نمیاد 

آنچنان پولیم ندارم ک تنها زندگی کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مادر منم همیشه قد کوتاهمو تو سرم میزد

احساس میکنم مامان من مهر طلبه

دیگه برام اهمیتی ندارم تو این سالا جوری ک باید میبود نبود از این ب بعدم من دیگه حوصلشونو ندارم 

من خودم یک مادرم و زمانی هم مثل شما یه نوجون بودم پس هم شمارو درک میکنم و حق داری که از خودت دفاع کنی و برای خودت تصمیم بگیری....هم مادر و پدرتون رو درک میکنم. عزیزم این اختلاف بین شما و خانواده تون یه چیزیه که برای همه هست و دلیلش اختلاف سنی و عقایدتون هست باید سعی کنید به عقاید هم احترام بزارید و جنگ نکنید 😁

من خودم یک مادرم و زمانی هم مثل شما یه نوجون بودم پس هم شمارو درک میکنم و حق داری که از خودت دفاع کن ...

اخه من هیچ پدر مادری رو ندیدم ک سنگ همه رو ب سینه بزنه و خودشو از بچه هاش جدا کنه 

2738
اخه من هیچ پدر مادری رو ندیدم ک سنگ همه رو ب سینه بزنه و خودشو از بچه هاش جدا کنه 

منم نوجون بودم با پدرم خیلی مشکل داشتم ؛ عقایدش خیلی قدیمی و معدرت میخوام چرت بود و هست. اما الان دیگه باهاش نمی جنگم فقط میگم باشه و کاری که از نظر خودم درسته انجام میدم.  فوق‌العاده هم منو دوست داره