2737
2734

بچه ها توروخدا بهم یه راهکاری بگیننننننن

ینی مغزم کااااملا خوابه کاااملا

هممممش کسلم حالت تهوع دارم خوابم میاد خستم

کلید در خونه رو فراموش کردم در بیارم، در ماشینو قفل یادم رفته بکنم، یه پیام رو صدبار باید بخونم تا بفهمم چیه..

بچه ها توروخدا یه راهکار خیلی سریع بگین توورخداااا

بعد اگه بخوام برم متخصص باید برم مغز و اعصاب؟

لطفا اگر منو جایی دیدین بهم بگین دختر جان برو بشین سر درست تا بتونی خودتو نجات بدی💚🌱
غذا چیزی خوردین الان 

چند ساعت قبل خوردم ولی واقعا کاری به لاین نداره یکی دو هفتست اینطوری ام دیگه واااقعا نمیتونم، در حد یه لیوان آب خوردن هم ذهنم خوابه

لطفا اگر منو جایی دیدین بهم بگین دختر جان برو بشین سر درست تا بتونی خودتو نجات بدی💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ازمایش دادید ،کمخونی ،وتیرویید رو چک کنید

آره آزمایش دادم مکمل هم میخورم ولی بنظرتون راه دیگه ای نداره؟

و ممکنه تو چند ماه آدم تیروئید بگیره؟

در ضمن زندگی رو زیاد سخت نگیرد ،یاور کنید زیاد سخت نیست 

واقعا خیلی شدیده خیییلی شدید...به حدی که واقعا کمترین کار های روزمره رو نمیتونم انجام بدم اشتها ندارم و انگار به پلکم وزنه وصل کردن

2738
واقعا خیلی شدیده خیییلی شدید...به حدی که واقعا کمترین کار های روزمره رو نمیتونم انجام بدم اشتها ندار ...

شما بودی میگفتین که شبت قرص میخورم تا خوابم بگیره؟کاربرارو قاطی کردم ،اگه آره شاید اثر قرص هاست

شما بودی میگفتین که شبت قرص میخورم تا خوابم بگیره؟کاربرارو قاطی کردم ،اگه آره شاید اثر قرص هاست

آره ولی الان نمیخورم، میتونه دلیلش قطع کردن قرصا باشه؟؟؟؟؟

یعنی ،از فکر خواهر شوهرو مادر شوهرو ،جاری این خور چیزا بیا بیرون فقط همسرت رو ببین 

نمیتونم

مرسی از کمک و راهنماییتون 💚🌱