2737
2734
عنوان

ازمون استخدامی شهرداری های کشور

88 بازدید | 12 پست

سلام  شهرداری ها ازمون گزاشتن برا کارشناس ثبت شرکت کردم ولی الان دو دلم بخونم یا ن چون شاغلم جای خصوصی ولی میگن حقوق دولتیا یازده تومنه اگه کسی تو شهرداری کار میکنه به نظرتون ارزش داره بخونم برا ازمون حقوق کارمند شهرداری یعنی انقد کمه برا شهر همدانم هست ممنون میشم هر کسی تجربه داره راهنمایی کنه که حقوق و مزایا چطوره ارزشش رو داره بخونم یا وقت نزارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من میخام حقوق بخونم  خیلی نگران آینده شغلیش هستم  درسته که کار واسه این رشته سخت گیر میا ...

کار با درامد بالا کم گیر میاد الانم که وکالتو خراب کردن 

حقوق بخونی همون در حد کارمندی میتونی کار پیدا کنی دیگه انقدم بی ارزش نیست کار براش پیدا نشه 

کار با درامد بالا کم گیر میاد الانم که وکالتو خراب کردن  حقوق بخونی همون در حد کارمندی میتونی ...

جدی وکالت آینده نداره؟ 

عذر میخوام میپرسم ولی حقوق کارمند این رشته الان درچه حدود یه؟ 

جدی وکالت آینده نداره؟  عذر میخوام میپرسم ولی حقوق کارمند این رشته الان درچه حدود یه؟

وقتی در سال هزار تا وکیل میگرفتن قبلا  دو ساله حدودا شده سالی ۲۰ هزارتا به نظرت دو سه سال دیگه اشباع نمیشه  

حقوق کارمندم بستگی به شهر داره ۱۰ تا ۲۰