2733
2739

سلام دوستان من موهام  زیاد بلند نیست اما  با این وجود اخیرا خیلی کم پشت شدن نمدونم چرا این جوری شدن حتی ریزش هم ندارن اما کم پشت شده /:"

اما دلمم نمیاد بزنم

میخوام تا شونه هام کوتاه کنم اما فک کنم اگ موهام کوتاه باشه زشت میشم

درضمن این ک من صورتم گرد  و تپل هست بهم چتری میاد

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حیفه کوتاه کنی علت ریزش موهات رو درست کن

چجوری

برم دکتر!؟

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740
کوتاه کن

خودمم میخوام ی تنوع بدم اما میترسم مث سگ پشیمون بشم