2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخوای منطقی و عاقلانه نظر بدی ، الان فصل جمع بندیه نه یاد گیری 

البته هستن نی نی سایتایی که ۲ ساعت قبل از شروع کنکور تازه درس خوندن و رتبه شدن .

ادم میخواد سرشو بکوبونه به دیوار از این همه شر و ور 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
رقابتی خوندم چتد بار فایده ای نداشت برام ولی حسم میگه به این درصدا هم نمیرسم

چرا

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
یعنی هیچ جوره این درصدا بالا نمیشه درسته؟

از صفر صفر بخوایی شروع کنی نه 

اگه پایه داشته باشی چرا میشه 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
بخوای منطقی و عاقلانه نظر بدی ، الان فصل جمع بندیه نه یاد گیری  البته هستن نی نی سایتایی که ۲ ...

الکی میگی دبگه ن؟؟کی اینجوری رتبه میشه اخه

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
الکی میگی دبگه ن؟؟کی اینجوری رتبه میشه اخه

منم دارم دقیقا مسخره میکنم 

تو نی نی سایت همیشه وقتی میگیم الان وقت مرور و جمع بندیه نهاییه نه اینکه بخوای استارت بزنی

سریع یه قاشق نشسته پیدا میشه میگه دختر عمم شب کنکور تازه شروع کرد به درس خوندن الان دندون شهید بهشتی میخونه