2737
2739
عنوان

کیا موقع حاملگی شوهرشون رو مخ بود

230 بازدید | 11 پست

مثلا میگه پله بالا پایین نکن 

نگین به فکرته اخه رو مخمه بفکر بودن فرق داره

میگه همش خونه باش خب حامله ایی 

رابطه قطع کرد

در صورتی که کار خونه میکنم😐

ولی خونه مامانم میگه کاری نکن حتی ی بشقاب بالا اپن نزار

خسته شدم از این گند اخلاقیاش کیا مثل من بودن چجوری گذروندن

هرچه
هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وسواس داری همین الان تاپیک زدیا

وسواس ندارم میخام بدونم اینجوری بودن یا نه

خب این سایت برای حامله هاست

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍

باهاش حرف بزن ، شوهر من هم یک روو مخ هایی داشت نه شبیهه اینا البته باهاش خیلی حرف میزدم و توضیح میدادم الحمدلله الان سر سومی خیلی نرمال شده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خوشبحالت که اینجوریه، شوهر من اصلا تفاوت رفتار نداشت تو حاملگیم ،اصلا مراعات حالمو نمیکرد

بابا منم غذا میپزم ظرف میشورم کار خونه میکنم

موقع بیرون رفتن میگه حامله ایی

2738
خوشبحالت که اینجوریه، شوهر من اصلا تفاوت رفتار نداشت تو حاملگیم ،اصلا مراعات حالمو نمیکرد

شوهر من روز زایمان ک بشدت ورم و استرس داشتم اول رفت دنبال مامانش بعد منو برد بیمارستان ...آنقدر نگران🥴😂

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
باهاش حرف بزن ، شوهر من هم یک روو مخ هایی داشت نه شبیهه اینا البته باهاش خیلی حرف میزدم و توضیح میدا ...

اوو خاهر تا سومی

اولی دومیو چی کشیدی

اوو خاهر تا سومی اولی دومیو چی کشیدی

زندگی همینه ، باهم پیشرفت میکنیم در همه چیز مخصوصا اخلاق 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی