2737
2739
عنوان

اثر داره اصلا؟😐بیاین

159 بازدید | 22 پست

خانما یه سوال فقط خواهش میکنم نترکونید خب یه سواله دیگه نیاز دارم به جوابش خیلی زیاد.  میگما قر.س که بزاره ادم بخوابه اثر داره که هیچیم احساس نکنه یعنی ضربه یا کسی مثلا کنجیر هم حس نکنه ؟ یا نه سریع هوشیار میشم؟😐 برای خودمم میخام چون عروسیم نزدیکه 😐😂 دیگه بفهمید مشکلم چیه میخام بدونم اصلا چنین چیزی هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
تنها راهش اینه متخصص بیهوشی بیاد بیهوشت کنه دارو آرامبخش خواب آوره ولی اینطور نیست که خواب خیلی سنگ ...

هست اصلا چنین کسی که بیاد برای این کار انجام بده یا نه باید کجا برم به کی بگم؟؟ چرا به هرکی میگم مسخره میکنه خب اینم یه مشکل واسه من

فک کنم منظورت اینه از نزدیکی اول دفعه میترسی میخای قرص خواب و اینا بخوری ؟ اگه اینه اصن نه ترس داره ...

بله امتحان شده متاسفانه غیر قابل تحمل بود و موفق نشدیم 😅 میخاستم ببینم اصلا این قرص اثری داره یا الکی و همه چی حس میکنی

هست اصلا چنین کسی که بیاد برای این کار انجام بده یا نه باید کجا برم به کی بگم؟؟ چرا به هرکی میگم مسخ ...

نه فکر نکنم بیاد حتی اگه آشنا باشه

این چیزا هم که سرخود نمیشه مصرف کرد

به ترست غلبه کن 

فکر کنم لذت بخشه