2733
2734

مستاجریم کابینت ازین سفید ممبران هستش شوهرم عادت داره ب چای‌ سماور 

جایی ک بالاش خالی باشه نداره سماور بزارم 

خراب میشه کابینت بالایی بزارم زیرش؟

سوال منم هس

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره عزیزم من چندبار جیپاس زیرکابینت روشن کردم یه کوچولو. تغییر کرد دیگه نذاشتم سماور که دیگه جای خود داره

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

شرایط منم همینه ، همیشه سماورو میذارم روی کم تا غلغل نکنه ولی خب جوش اومدنش به ربع طول میکشه جای ۵ دقیقه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

از کسی ک کارش ممبرانه بپرس 

وگرنه جریمه بشی می‌دونی ک خیلی گرونه 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
برا منم گازیه اونجوری طول میکشه کتری بهتره ک

خب ما سماور دوست داریم ، راحت تر هم هست برام چون بچه کوچیک دارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی