2737
2739

دخترم ۷ سالشه جیگرم واسش کبابه که چقدر باید دیگه مریضی بکشه چقدر عداب بکشه😭

چشم خورده یه چیزی داشت یه نفر که خیلی چشمش شوره هی اومد دست زد بهش گفت چقدر خوبه و فلان از اون روز به بعد دخترم بدجور چشم خورده از همون قسمت که اون ادم دست زد خدا شاهده دو بار بردم متخصص هنوز خوب نشده😭😭😭😭

میشه به نیت اینکه   " اون بیماری مورد نظر و  مشکل دخترم حل بشه و خوب بشه و مثل قبل بشه و چشم نظر و چشم شورش باطل بشه و دفع بشه"

نفری ۱۴ تا به نیت ۱۴ معصوم

🌿🎀 أمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ 🎀🌿

به نیت دختر من که اسمش فاطمه اس بخونین و فوت کنین؟ لطفا نیتمو کامل بگین یه دتیا ممنونتون از محبتتون خدا خودش براتون بسازه. بخدا هر چی دلشکسته اس تو نی نی سایته دعای دلشکسته ها گیراست خدا گفته خدا دروغ نمیگه😭

حدیث داریم 

❤«امام موسی‌كاظم(علیه‌السلام)»:❤

هر کس برادر دینی خود را غیاباً دعا کند از عرش (خدای باعظمت) به او ندا می‌رسد: صد هزار برابر (آنچه برای برادر خود خواستی) به تو عطا گردید! (وسائل، ج ٤، ص ١١٤٨)

اگه میخونین حتما لایک کنین تا دعاتون کنم من🤲🤲

الهی که زندگیاتون بیفته رو دور شانس و چرخ زندگیتون به خوشانسی بچرخه و دست به خاک بزنین طلا بشه و هر حاجتی دارین بگیرین

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوندم انشاءالله که به حق امام حسین دخترت زودی خوب میشه توکلت بخدا 

شما هم بی زحمت برای داداش من دعا کنین ک بختش باز بشه 

دیگه داره میشه ۴۲ سالش و خیلی تنها و افسرده میشه

خدایا شکرت🙏

ی خروس رو براش قربانی کن بده ب ی نیازمنداز خون قربانی رو پیشونیش بزن.اسپند و کندر و برگ بو براش زیاد دود کن.ی تخم مرغم ب نیت چشم بد بنداز اول صبح دم در خودتم نبین 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

چشم میخونم شما هم برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) هرچی بهش قسم خوردم باور نکرد فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
2738
چشم میخونم شما هم برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی ...

ان شاءالله ک خدا آبروتو حفظ کنه به حق امام حسین و شوهرت بفهمه اشتباه کرده  نگران نباش ماه پشت ابر نمیمونه توکلت بخدا باشه 

خدایا شکرت🙏
ان شاءالله ک خدا آبروتو حفظ کنه به حق امام حسین و شوهرت بفهمه اشتباه کرده  نگران نباش ماه پشت ا ...

خدا از دلم باخبره شب وروز ندارم خونه پدرمم😭

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭